Top 10 świątecznych reklam!

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z was najbardziej wyczekiwany okres w roku. Nim w waszych domach pojawia się zielone drzewko, na ekrany waszych telewizorów „wjeżdża” czerwona ciężarówka, która zawsze symbolizuje zbliżające się święta. Specjalnie dla was przygotowaliśmy ranking najpopularniejszych, tegorocznych i świątecznych reklam.

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z was najbardziej wyczekiwany okres w roku. Nim w waszych domach pojawia się zielone drzewko, na ekrany waszych telewizorów „wjeżdża” czerwona ciężarówka, która zawsze symbolizuje zbliżające się święta. Specjalnie dla was przygotowaliśmy ranking najpopularniejszych, tegorocznych i świątecznych reklam.

Top 10 świątecznych reklam!

Zanim ulice rozświetlą lampki, a galerie zapełni szaleńczy tłum, środki masowego przekazu przypominają nam, że święta tuż, tuż! W radioodbiornikach świąteczne przeboje, na stronach internetowych propozycje najciekawszych prezentów, a w telewizji - wysyp reklam. To właśnie na ekranach telewizorów po raz pierwszy widzimy świąteczne symbole. Nie możesz doczekać się reklam, które bawią i przywołują wspomnienia z dzieciństwa? A może denerwuje cię niezmienność medialnego, świątecznego przekazu? Zarówno miłośnikom jak i przeciwnikom reklam prezentujemy ranking najpopularniejszych w 2012 roku spotów telewizyjnych. Mamy również nadzieję, że świąteczne reklamy będą wzbudzać same pozytywne emocje.

 

Coca Cola

Kiedy czerwona ciężarówka Coca Coli pojawi się na ekranach telewizyjnych, to znak, że nadchodzą święta! W tym roku ten duży pojazd jest drugim planem. W roli głównej wystąpił natomiast ogromnych rozmiarów Mikołaj, przekonujący zgromadzony tłum, "że coś wydarzy się". Spoty Coca Coli znane są wszystkim, od najmłodszego do najstarszego członka rodziny. Naszym zdaniem to ciesząca się największą popularnością świąteczna reklama!

Nowa reklama Coca-Cola 2012 - Coś wydarzy się

Nowa reklama Coca-Cola 2012 - Coś wydarzy się
 

Biedronka

A co w tym roku przygotowała dla nas Biedronka? Nic tak nie wzrusza, jak dzieci opowiadające swoim słodkim, niewinnym głosem o świętym Mikołaju i jego pomocnikach - elfach. Zobacz jak święta wyglądają w oczach dziecka! 

Nowa, świąteczna reklama Biedronki - Dziewczynki opowiadają o Mikołaju

Nowa, świąteczna reklama Biedronki - Dziewczynki opowiadają o Mikołaju
 

Orange - Serce i Rozum

Podczas bożonarodzeniowej kampanii firmy Orange nie mogło zabraknąć znanych nam bohaterów. Serce i Rozum tym razem występują w towarzystwie Reniferzycy Reni. Utrzymana w świątecznej stylistyce kampania podkreśla, że telewizor i dekoder są tanie jak barszcz! 

Serce i Rozum - Renia

Serce i Rozum - Renia
 

Old Spice - Manta Claus

Absurdalne zakończenie reklamy Old Spice pamięta pewnie każdy z was. Hasło "siedzę na koniu" przeszło do historii, a wcześniej sama koncepcja spotu wywołała spory, medialny szum. Mimo tego, marka postanowiła po raz kolejny do współpracy zaprosić znanego już nam modela. Zobaczcie, co ma do zaoferowania tym razem! 

Old Spice - Uzależniona od piękna (Manta Claus)

Old Spice - Uzależniona od piękna (Manta Claus)
 

Ceneo

Kojarzycie świętego Mikołaja, który wypowiada słowa: "Mikołajki zaczynam od..." ? My, tak! Reklama internetowej porównywarki cen w tym magicznym, świątecznym okresie to strzał w dziesiątkę. Każdy z nas przecież poszukuje prezentów dla swoich bliskich, a serwis internetowy dla wielu jest nieocenionym doradcą. 

Świąteczna reklama CENEO pl

Świąteczna reklama CENEO pl
 

Świąteczna autopromocja TVP 2

Szalone dzieciaki z serialu "Rodzinka.pl" pojawiły się w świątecznej autopromocji TVP 2. Na ich twarzach jak zwykle pojawia się uśmiech, którym zarażają nas przez ekran telewizorów. Zobaczcie ich wspólne, świąteczne przygotowania!

Autopromocja świąteczna TVP2 (2012) - Rodzinka.pl i Ja to mam szczęście

Autopromocja świąteczna TVP2 (2012) - Rodzinka.pl i Ja to mam szczęście
 

Aniołki Victoria's Secret składają życzenia

Tym razem piękne modelki połączyły prezentację biało - czerwonej, świątecznej bielizny ze śpiewem. Umiejętności wokalne dziewczyn pozostawiają wiele do życzenia. Mimo niezbyt dobrego głosu i tak są urocze. Wyśpiewane z ich ust życzenia powodują na naszych twarzach szeroki uśmiech.

The Victoria's Secret Angels Sing 'Deck the Halls'

The Victoria's Secret Angels Sing 'Deck the Halls'
 

Alior Bank

W przedświątecznym okresie wydajemy znacznie więcej pieniędzy niż w pozostałych miesiącach w roku. Często nasz domowy budżet jest zbyt mały, aby zakupić prezenty dla bliskich. Doskonale wiedzą o tym banki, które poprzez telewizyjne spoty namawiają nas do szybkiej pożyczki, która ma rozwiązać nasze finansowe problemy.

Alior Bank - reklama pożyczki z gwarancją najniższej raty (listopad 2012)

Alior Bank - reklama pożyczki z gwarancją najniższej raty (listopad 2012)
 

BZ WBK - Chuck Norris

Pamiętacie serialowe losy Strażnika Texasu? Ten amerykański aktor zagościł na dłużej na ekranach naszych telewizorów. Regularnie pojawia się w oddziale Banku Zachodniego BZ WBK. Tym razem Chuck Norris wpada do banku z reniferem po "sianko".

Chuck Norris - "CHRISTMAS" - WBK Bank Commercial - 2012 #8 | +EN subtitles

Chuck Norris - "CHRISTMAS" - WBK Bank Commercial - 2012 #8 | +EN subtitles
 

Szlachetna paczka

Świąteczny okres to odpowiedni moment, aby dzielić się tym, co mamy z drugim człowiekiem. Takiemu zachowaniu sprzyja kampania reklamowa "Szlachetna paczka", która namawia do pomocy najbardziej potrzebującym ludziom.

TV Paczka: Razem zmieniamy świat na lepsze

TV Paczka: Razem zmieniamy świat na lepsze
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)