e-learning fot. Adobe Stock

Skuteczna nauka angielskiego online? To możliwe!

Siedzisz w ulubionym domowym fotelu, a słówka i gramatyka same wchodzą do głowy? Każdy by tak chciał, ale nie obiecujemy cudów. Trochę jednak trzeba popracować, żeby opanować język angielski. Jednak to prawda, że teraz możesz uczyć się tam, gdzie jest ci najwygodniej.
e-learning fot. Adobe Stock

Nie musisz dojeżdżać na lekcje, wystarczy, że masz komputer z kamerką i mikrofonem oraz połączenie z internetem. Naukę angielskiego możesz zacząć już dziś. Z pewnością masz wątpliwości: nauka zdalna w ostatnim czasie zebrała przecież wiele gorzkich słów krytyki. To prawda, że nie wszystkie kursy i lekcje prowadzone w sieci kończą się sukcesem. Tak się dzieje, gdy ich prowadzenia podejmuje się ktoś, kto nie wie, jak to robić. Lincoln wie.

Lincoln to nie jest jedna z wielu szkół językowych. To szkoła wyjątkowa. Działa na rynku edukacyjnym od 2002 roku, zaufało jej już ponad 40 tysięcy uczniów w różnym wieku i z różnym stopniem zaawansowania znajomości języka. Pracują tu tylko najlepsi, doświadczeni lektorzy i native speakerzy. Dlatego prowadzenie lekcji przez internet nie jest dla nich żadną przeszkodą. Nauczyciele są tak samo, a może nawet bardziej inspirujący niż podczas lekcji stacjonarnych.

Dlaczego są skuteczni? Lektorzy Lincoln stosują kilka sprawdzonych metod

  • Reduced Teacher Talking Time – nauczyciel mówi mało, by kursanci mogli mówić dużo.
  • Vocabulary in Context – słowa łatwej zapamiętać, gdy są umieszczone w kontekście. Dlatego nikt tu nie bazuje na listach słówek do wkucia.
  • Guided Practice – po opanowaniu formy, kursanci wykorzystują gramatykę w ćwiczeniach pod okiem nauczyciela, by prędko móc samodzielnie się nią posługiwać.
  • Controlled Practice – w pierwszej kolejności kursanci ćwiczą nowe zagadnienia gramatyczne pod ścisłą kontrolą nauczyciela, by dobrze utrwalić ich formę.
  • Grammar in Context – nowe formy gramatyczne przedstawiane są w kontekście komunikacyjnym, a więc od razu w praktyce.
  • Functional Language – najważniejsze są wyrażenia przydatne w codziennym życiu. Dzięki nim już na początkowym etapie nauki kursanci mogą porozumieć się w restauracji, sklepie, czy w sytuacjach zawodowych, mogą też zrozumieć filmy w oryginalnej wersji językowej.

W lekcjach online lektorzy w kreatywny sposób korzystają z narzędzi video, przez co lekcje nie są monotonne i nową wiedzę łatwiej przyswoić. Prowadzący udostępniają potrzebne do zajęć materiały interaktywne takie jak: ćwiczenia, filmy video, artykuły, pliki audio. Nad przebiegiem zajęć i ich zawartością merytoryczną czuwa zespół najwyższej klasy fachowców, co daje gwarancję niezwykle skutecznego nauczania. 

Lincoln prowadzi kursy online dla dzieci i młodzieży. Ich jakość jest statystycznie o wiele wyższa niż tych, które są prowadzone w szkołach. Mogą być doskonałym rozszerzeniem lekcji lub alternatywą dla oferty szkoły.

Dorośli mogą wybrać najlepszą dla siebie formę uczenia się. Do wyboru mają zajęcia  grupowe i indywidualne, mogą też korzystać z wielu narzędzi ułatwiających przyswajanie wiedzy. Nauka online z Lincoln jest nie tylko przyjemniejsza i łatwiejsza niż gdzie indziej, ale też niezwykle skuteczna.

Kursanci online mogą wybrać dogodną dla siebie porę lekcji – zajęcia odbywają się od 7.00 do 22.00. Dodatkowo mogą indywidualnie dopasować intensywność nauki, mają też możliwość spersonalizowania swoich celów. W ramach każdego kursu korzystają z dodatkowego bezpłatnego pakietu konwersacji, zajęć ekstra i z coachingu językowego, który pomoże podnieść poziom znajomości języka.

 

Jeszcze nie jesteś przekonany, że kurs angielskiego online jest idealną formą nauki właśnie dla ciebie? Skorzystaj za darmo z lekcji pokazowej.

Wszystkie szczegóły znajdziesz pod adresem: https://lincoln.edu.pl/online/jak-to-dziala/

 

Artykuł powstał z udziałem marki Lincoln