Sesja Max Factor

Max Factor sesja zdjęciowa fot. Marlena Bielińska
Światła, mnóstwo fleszy, kosmetyków i prawdziwych kobiet. Brzmi dziwnie? A może inaczej? Sprawdźcie szczegóły!
17.07.2018 09:23
Max Factor sesja zdjęciowa fot. Marlena Bielińska

Bez czego nie wyobrażasz sobie sesji zdjęciowej dla magazynu kobiecego? Bez fleszy, kosmetyków, fotografa, stylistki? My nie wyobrażamy sobie sesji bez bohatera, który inspiruje i fascynuje. W takiej właśnie sesji mieliśmy przyjemność uczestniczyć i podpatrywać, co dzieje się na planie zdjęciowym. Sprawdźcie szczegóły!

 

Kobiety kobietom, czyli niecodzienna sesja

Brzmi dziwnie? A może inaczej? I o to właśnie chodziło.
Sesja dla Urody Życia, światła, lampy, aparaty, a po obu stronach obiektywu ONE - kobiety ambasadorki marki Max Factor: Katarzyna Lackner, Joanna Sobolewska, Eryka Sokólska - makijażysta gwiazd i Anna Maruszeczko - redaktor naczelna Urody Życia.
 
Zdjęcia wykonała Marlena Bielińska/Move Picture. Nad wszystkim czuwała stylistka Jola Czaja. Makijaż wykonały Eryka Sokólska i Julita Jaskółka. Autorką fryzur jest Sylwia Habdas-Zardoni. 
 
Na czym polega fenomen tej sesji? Po pierwsze to absolutnie kobieca sesja robiona przez kobiety i dla kobiet. Po drugie w sesji wzięły udział kobiety mądre, spełnione, niezwykłe dumne ze swojego życia, osiągnięć, sukcesów, a nawet porażek. Poznajcie je bliżej!
 

Kim są bohaterki zdjęć? 

Katarzyna Lackner to szefowa administracyjna placówki medycznej we Wrocławiu. Prywatnie - wulkan energii.

Mam takie chwile, kiedy siadam wygodnie w fotelu, zamykam oczy i myślę sobie: "Jest dobrze jak jest. Tu i teraz". Ten stan to połączenie wewnętrznego spokoju, radości i pewności, że nie chce się nigdzie uciekać z miejsca, w którym się teraz jest. Bardzo fajne uczucie.
- Katarzyna Lackner w wywiadzie dla "Urody Życia", 04/2018

 
 
Joanna Sobolewska to poważna pani manager, która łączy pracę z rolą mamy. Jej życie zmieniły narodziny córki z poważną wadą.

Kiedy patrzę na swoje wpisy na FB sprzed lat, wszystko, co tam zamieszczałam, można zawrzeć w zdaniu: "Jest świetnie i zawsze tak będzie." Mąż nawet podpowiadał czasem delikatnie: "Uważaj, bo można zapeszyć", a ja się z tego śmiałam. Aż do dnia, kiedy urodziła się moja druga córka. Przyszła na świat z poważną wadą, a ja nie mogłam uwierzyć w to, co się stało... Dziś ulubione słowa Jadzi to " mogę wszystko" i to właśnie stało się moim mottem. My kobiety naprawdę możemy wszystko! Bez wyjątków.
- Joanna Sobolewska w wywiadzie dla "Urody Życia" 04/2018

 
 
Eryka Sokólska to znana makijażystka gwiazd, prywatnie szczęśliwa mama. Kocha to, co robi, a największą radość przynosi jej czas spędzony z córeczką.

Jestem spełniona i zawodowo, i prywatnie. Nie zamieniłabym swojej pracy na żadną inną, kocham ją za wszystkie blaski - daje mi mnóstwo satysfakcji. Jestem też mamą i moja półtoraroczna córeczka budzi we mnie ogromne pokłady energii, otwiera kolejne klapki w głowie. Dziecko to jest totalna magia. Daje tak pozytywną energię, że człowiek staje się od szczęścia oniemiały, ale i bardziej kreatywny.
- Eryka Sokólska 

 
 
Ania Maruszeczko to dziennikarka, redaktor naczelna "Urody Życia" i przede wszystkim super babka. Co je łączy? Wspólnym mianownikiem jest spełnienie!

Fot. Marlena Bielińska

 

Materiał powstał we współpracy z marką Max Factor.