Piękne i seksowne - kobiety Guido, bohatera "Nine - Dziewięć"

Zdradzana żona Guido, która od lat poświęca się dla niego i jego sztuki. Niegdyś była najważniejszą kobietą w jego życiu. Guido nie potrafi bez nie żyć, jednak nie jest w stanie powstrzymać się od romansów.
/ 25.01.2010 07:06
Luisa (Marion Cotillard)
Zdradzana żona Guido, która od lat poświęca się dla niego i jego sztuki. Niegdyś była najważniejszą kobietą w jego życiu. Guido nie potrafi bez nie żyć, jednak nie jest w stanie powstrzymać się od romansów.

Marion: „Luisa była aktorką, gdy spotkała Guido. Zaimponował jej jako artysta i mężczyzna. Myślę, że zdecydowała się na to, by z nim być i poświęciła mu swoje życie, ponieważ jej miłość była silna, silniejsza niż od jej zawodowych ambicji. Luisa dobrze wie, że poświęciła dla tego człowieka wszystko”

Piękne i seksowne - kobiety Guido, bohatera

Carla (Penélope Cruz)
Namiętna i porywcza kochanka Guido. Kobieta, która może stoczyć niejedną bitwę, by zatrzymać go przy sobie, nie zważając na koszty.

Penélope: „Carla wnosi do związku z Guido nadzieję, konflikt i ból. Gdy jest blisko niego czuje, że żyje, że jest blisko samej istoty świata. Guido jest uznanym artystą i to sprawia, że Carla czuje się przy nim kimś wyjątkowym. Choć bycie z nim wcale nie jest łatwe. Przypomina raczej jazdę górską kolejką: euforia przeplata się z goryczą, miłość z nienawiścią. Mimo całej swojej rozbuchanej seksualności, Carla jest w gruncie rzeczy dosyć naiwna - widzi w Guido tylko to, co chce zobaczyć.”

Claudia (Nicole Kidman)
Muza i natchnienie Guido, a jednocześnie jego wielka, platoniczna miłość. Claudia zawdzięcza swoją aktorską karierę rolom w filmach Guido i pozostaje z nim w bardzo bliskiej, podszytej wzajemną fascynacją relacji.

Nicole: „Guido oczekuje wsparcia ze strony wszystkich ważnych dla niego kobiet: żony, matki, kochanki, muzy, przyjaciółki. Jego zdaniem, jedynie one mogą go uratować. To film, który opowiada o ludzkiej i artystycznej naturze. Guido jest kłamcą, egocentrykiem, człowiekiem na zakręcie. Film przedstawia jego zagubienie i próbę odnalezienia prawdziwego siebie”

Piękne i seksowne - kobiety Guido, bohatera

Stephanie (Kate Hudson)
Ponętna kusicielka, dziennikarka mody z Vogue, z którą flirtuje Guido. To ona zajmuje najważniejsze miejsce w jego fantazjach erotycznych.

Kate: „Stephanie jest obsesyjną wręcz fanką Guido Continiego. Uwielbia jego filmy i włoską kulturę. Jest jedną z wielu kobiet, które go pragną i dla których jest bogiem”.

Saraghina (Fergie)
Rzymska prostytutka, pierwsza przewodniczka po świecie seksu. Romantyczna rada, której udzieliła młodziutkiemu Guido miała trwały wpływ na jego życie i kontakty z kobietami.

Fergie: „Saraghina jest bardzo prostolinijną, surową kobietą, ale potrafi także być delikatna. Jest pełna temperamentu i ognia. Kocha Guido i innych chłopców, lubi uczyć ich miłości. Ale potrafi również wykpić ich niemiłosiernie"

źródło: Materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA