kolekcja ogród marzeń fot. Materiały prasowe

"Ogród. Kompletny przewodnik", to kolekcja, która krok po kroku pokaże Ci, jak zaprojektować i stworzyć ogród marzeń.

Wiosna to najwyższa pora, aby pomyśleć o miejscu do wypoczynku na świeżym powietrzu. Masz ogród, taras, balkon lub patio i nie wiesz od czego zacząć przygotowania do sezonu? A może po prostu nie masz pomysłu na aranżację zieleni? Mamy idealne rozwiązanie!
/ 03.04.2019 14:40
kolekcja ogród marzeń fot. Materiały prasowe

W skład kolekcji wchodzi aż 45 bogato ilustrowanych książek, w których znajdziesz kompendium wiedzy dla każdego ogrodnika – od zaplanowania nasadzeń i wyboru gatunków, przez strukturę ogrodu, małą architekturę, po praktyczne ułatwienia i pielęgnację roślin. Dzięki tej kolekcji stworzysz miejsce dla dzikiej fauny i flory, jak prawdziwy profesjonalista!

Trzeba zacząć od podstaw, a w tym pomoże Ci tom 1. Kolekcji – „Ogród marzeń”. Dowiesz się jak zaplanować i zorganizować prace, jakie narzędzia będą do tego potrzebne oraz jakie zadania należy wykonać. Na początku poznasz różne style ogrodów, dzięki czemu wybierzesz ten właściwy dla Ciebie.

To ważne! Przez zasadzeniem i wyborem roślin pamiętaj o ocenie stanu gleby. W tym pomogą Ci zdjęcia i praktyczne infografiki.

Nie masz wielkiego przydomowego ogrodu? To nie problem! Pokażemy Ci jak urządzić mały balkon, loggie, dziedziniec czy patio. Nawet na tak małej powierzchni możesz wyhodować własne warzywa (np. pomidorki koktajlowe) lub świeże, aromatyczne zioła. Balkony można również efektownie ozdobić, na przykład roślinami w skrzynkach i pojemnikach.

Tom 1. „Ogród marzeń” już w sprzedaży! Wejdź na www.kolekcjaogrody.pl i zamów prenumeratę w supercenie! A później wystarczy już tylko cieszyć się spokojem i zazdrosnym spojrzeniem sąsiadów.

Zobacz także:
Wszystko co należy wiedzieć o aranżacji ogrodu!