Nowe seriale na jesień 2011

Na stację "Jesień" nadjechał pociąg z nowymi ramówkami stacji telewizyjnych. Wiecie już, jakie seriale będziemy mogli oglądać w poszczególnych przedziałach?
/ 22.01.2008 00:12

Na stację "Jesień" nadjechał pociąg z nowymi ramówkami stacji telewizyjnych. Wiecie już, jakie seriale będziemy mogli oglądać w poszczególnych przedziałach?

"Rezydencja"

Już okrzyknięty polską wersją kultowej "Dynastii" serial "Rezydencja" wzbogaci ramówkę Jedynki. Świat wielkich pieniędzy, poważnych interesów i luksusu bywa bardzo wciągający. Gdy zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, możemy się jednak zdziwić, że nie jest tak kolorów jak się na pierwszy rzut oka wydaje - tak, nową produkcję telewizji polskiej, opisują jej twórcy. Nowa produkcja Jedynki zachwyca niezwykle bogatą scenografią i rekwizytami. Serialowa rezydencja to w rzeczywistości luksusowy pałac w Zdunowie, piękna scenogria oraz drogie samochody. Na planie zdjęciowym pojawili się znani aktorzy: Jerzy Zelnik, Grażyna Szapołowska, Sambor Czarnota, Jan Wieczorkowski, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Figura, Anna Cieslak, Małgorzata Pieczyńska i Klaudia Halejcio.

Emisja: od wtorku do czwartku, godzina 21:25

Fot. TVP

 

"Wszyscy kochają Romana"

"Wszyscy kochają Romana" to polska wersja popularnego amerykańskiego serialu "Everybody Loves Raymond". To opowieść o pewnej rodzinie, która mieszka na przedmieściach i z pozoru niczym nie wyróżnia się od przeciętnej polskiej rodziny. Sęk w tym, że pod jednym dachem zgodziło się wiele indywidualności, co jest powodem wielu zabawnych sytuacji w życiu tej rodziny. W rolę tytułowego Romana wcielił się Bartek Kasprzykowski. Jego żonę gra natomiast Aneta Todorczuk-Perchuć. Oprócz nich na planie serialu będziemy mogli zobaczyć również Annę Seniuk,  Joachima Lamżę oraz Jacka Granieckiego.

Emisja: piątek, godzina 20:00

Fot. TVN

 

"Układ warszawski"

„Układ warszawski” to 13-odcinkowy serial. Każdy z nich przedstawia odrębną zagadkę kryminalną, którą we właściwy sobie, a przy tym dość oryginalny, sposób rozwiązują policjanci z czerniakowskiego komisariatu. W każdym również kolejna odsłona zaskakującej historii rodzinnej Marka Opornego i Łapy. Serial reżyserowany jest przez Katarzynę Adamik i Łukasza Jaworskiego. A w obsadzie możemy zobaczyć takich aktorów, jak: Jan Englert, Lesław Żurek, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Herman, Adam Ferency, Olga Bołądź i inni.

Emisja: niedziela, godzina 22:00

Fot. TVN

Na podstawie materiałów informacyjnych stacji

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/14.09.2011 08:57
Ta Rezydencja nawet spoko, ale Szapołowska mnie nieco irytuje...:/
/11.09.2011 16:04
seriale lubie, ale wole zagraniczne, np przyjaciele sa dla mnie kultowi
/09.09.2011 10:25
sorry, ale polskie seriale to dno. Polska Dynastia? Litości. Zamiast tworzyć coś fajnego, własnego, to tylko wzorujemy się na tym co zachód serwował i to kilka dekad temu! Żal!