dekoracje fot. Materiały prasowe

Lampki choinkowe

Sprawdź!
dekoracje fot. Materiały prasowe

Kto powiedział, że lampki choinkowe mają swoje 5 minut tylko w grudniu? Przecież mogą służyć jako wspaniały element wystroju wnętrza przez cały rok. Zobacz najlepsze internetowe inspiracje na oryginalne ozdoby domowe, ale i prezenty dla najbliższych.

Latarenka

dekoracje

Potrzebna ci nowa lampka nocna? Nie musisz tracić długich godzin na przeczesywanie wszystkich e-sklepów z oświetleniem i ryzykować zyskania żylaków na wielogodzinnych maratonach w centrach handlowych. Wystarczy, że masz zwykły łańcuch lampek LED i latarenkę na świecę lub duży stary słój. Cała filozofia to umieszczenie lampek choinkowych w środku i ustawienie słoja w strategicznym miejscu. Jest to jak neutralny element wystroju, że spokojnie możesz stworzyć kilka lampek i porozstawiać w różnych miejscach, ale możesz też stworzyć jedną większą lampę z kilku słojów o różnej wielkości.

Wazon 2.0

wazon

Skoro ustaliliśmy już, że szkło i lampki LED bardzo się lubią, warto sięgnąć po inspirację trochę dalej, niż w spiżarni pełnej słoików. Szklane wazony są na tym polu bardzo wdzięcznym obiektem do eksperymentowania – niezależnie od ich kształtu czy koloru Jeśli posiadasz wodoodporne lampki, możesz wlać do wazonu wodę, która jeszcze piękniej rozproszy światło żarówek.

Oprawianie? Wyjdź poza ramy

ramka

Żarówki LED mogą posłużyć również jako materiał bardziej, chciałoby się rzec, plastyczny - elastyczność kabla pozwala na układanie i mocowanie ich w różnych kształtach i formach. Jednym z rodzajów nowego przeznaczenia lampek choinkowych może być zaakcentowanie ulubionego plakatu, czy obrazu w mieszkaniu.

Niech stanie się (jeszcze większa) światłość

święta

Jeżeli sufitowa lampa w twoim domu przeżyła już tak dużo, że nie możesz na nią patrzeć, a nadal nie możesz znaleźć godnej zastępczyni, twoje nerwy może ukoić jej lekkie przerobienie. Spróbuj owinąć wokół niej łańcuch lampek choinkowych – nie dość, że zakryjesz klosz, który już dawno nie jest sexy, to jeszcze zyskasz możliwość wyboru rodzaju światła i regulacji świecenia żarówek LED wedle potrzeb.

Bądź bezpieczny na... schodach

schody

Schody to miejsce wielu wypadków oraz część domu, którą całkiem trudno ozdobić z sensem – wszak ustawianie na nich ozdób może skończyć się fikołkami w wykonaniu użytkowników. W tym przypadku można śmiało sięgnąć po sznur lampek, by owinąć nim balustrady i rozwiązując jednocześnie dwa problemy – wszystko będzie dobrze oświetlone, a więc bezpieczniejsze, a widok oświetlonych schodów na pewno zachwyci domowników i gości.

Drzewo

drewo

A co,  jeśli masz w domu tyle rzeczy, że nie znajdzie się już miejsca na lampki? Zapraszamy na dwór! Jeśli nie jesteś w stanie oświetlić sobie wnętrza, równie dobrze możesz uatrakcyjnić sobie codzienny widok z okna.

Nonszalancki splot

dekoracje

Ozdoby stworzone niby od niechcenia od lat zdobywają serca miłośników designu i… leniuszków. Jeśli zatem należysz do którejś z tych grup, po prostu lekko splącz sznur światełek LED i połóż go w absolutnie dowolnym miejscu. Czy da się łatwiej?


Szukasz lampek choinkowych, które przetrwają lata, nadają się do domu i na zewnątrz oraz są przyjazne środowisku? Sprawdź ofertę sklepu Christmas Decorators!

 

Zdjęcia: Materiały prasowe

Materiał powstał z udziałem marki Christmas Decorators.