woda fot. Adobe Stock

Konkurs Aquaphor

18 nagród na 18 urodziny! Z okazji "pełnoletności" serwisu Polki.pl razem z marką Aquaphor przygotowaliśmy dla wam konkurs! Szczegóły poniżej!
woda fot. Adobe Stock

Co chciałabyś podarować tym, których kochasz? Pewnie coś wyjątkowego i nietuzinkowego. Zamiast kolejnych czekoladek, biżuterii czy kwiatów, podaruj najbliższym dzbanek filtrujący wodę. Dlaczego?

Wiesz, że dorosły człowiek potrzebuje około 2 litrów wody dziennie. Wiele osób o tym niestety zapomina, a zamiast po szklankę wody sięgamy po słodkie napoje. Konsekwencje? Zmęczenie, odwodnienie i ospałość. Zmień to już teraz! 

Z okazji 18 urodzin serwisu Polki.pl razem z marką Aquaphor przygotowaliśmy dla wam konkurs. Wygraj dzbanek filtrujący wodę Aquaphor Jasper w zestawie  z Herbatą Teekanne LOVE i zadbaj o zdrowie oraz dobre samopoczucie swoich najbliższych!

słoik

Dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper to nowoczesny filtr pasujący do każdej kuchni. Czym się wyróżnia?

  • Dzbanek dostępny jest w 3 modnych kolorach, które świetnie dopasują się do stylu twojego wnętrza. Tradycyjna biel, elegancki granat i energetyzująca fuksja to odcienie, które nadadzą charakteru twojej kuchni!
  • Ergonomiczne kształty oraz niezawodny licznik użycia wkładu filtrującego sprawiają, iż filtrowanie wody stanie się proste i intuicyjne.
  • W zestawie znajduje się wydajny wkład Maxfor Mg2+, który oczyszcza wodę z zanieczyszczeń i nasyca ją jonami, które pozytywnie wpływają na pracę serca. 
  • Wysokiej jakości czysta woda sprawi, że ulubiona herbata zyska wyjątkowy smak i aromat.
  • W pudełku z dzbankiem znajdziesz pyszną i zdrową herbatkę Teekanne LOVE!

Zestawy  dostępne w sieci Biedronka i Stokrotka, ale jeśli chcesz, to już teraz możesz je wygrać, biorąc udział w naszym konkursie! 

konkurs

Wygraj dzbanek filtrujący wodę dla tych, których kochasz! 

Zadanie konkursowe:

Napisz, komu chcesz podarować dzbanek filtrujący wodę Aquaphor Jasper i uzasadnij swój wybór!

Nagrody:

18 x Dzbanek Aquaphor Jasper z herbatką Teekanne LOVE


Powodzenia!

 

Aquaphor

Materiał powstał przy współpracy z marką Aquaphor