Kolekcja Happy Lotos by Kasia Bem – rozkwitaj tu i teraz!

Nowa kolekcja Happy Lotos by Kasia Bem to propozycja niebanalnej biżuterii o głębokiej symbolice. Dla każdego, kto chce żyć w harmonii ze swoją duszą!
Wioletta Górecka / 03.04.2019 15:30

Ulubioną ozdobą niemal każdej kobiety jest biżuteria. Podkreśla jej charakter, wydobywa kobiecość, a często także ma znaczenie symboliczne.  Biżuteria Mokobelle Happy Lotos by Kasia Bem – kolekcja „Czakry”, to unikalna propozycja biżuterii wzmacniającej czakry. Szlachetna symbolika kwiatu lotosu i 7 głównych czakr ma ci przypomnieć, że posiadasz naturalne prawo do szczęścia i spełnienia w każdym obszarze twojego istnienia! Wzmocnij te czakry, których energii najbardziej potrzebujesz!

Obfitość, radość, moc, miłość, komunikacja, intuicja, świadomość. Rozkwitaj tu i teraz!

Kolekcja oparta jest na 7 symbolach czakr. Zawiera 7 wzorów bransoletek, dostępnych w 3 różnych wariantach:

 • na ręcznie plecionych nitkach
 • na łańcuszkach
 • z kryształu górskiego.

Dostępne są również 2 wzory naszyjników. Wszystkie modele dostępne są w srebrze, a także pozłacane 24 karatowym złotem. Do każdego wzoru dołączona jest zawieszka w kształcie symbolu kolekcji lotosu!

Symbolika kolekcji Happy Lotos

Symbolem rozwoju duchowego jest lotos. Wyrasta z bagien, jednak jego kwiat jest olśniewająco piękny i szlachetny. Lotos symbolizuje potencjał każdego człowieka do całkowitej przemiany, rozkwitu i spełnienia.

Kryształ górski chroni przed negatywną energią i oczyszcza aurę, przyciągając pozytywną energię. Sześć ścianek kryształu reprezentuje sześć czakr. Zbiegają się one w jeden punkt, symbolizując siódmą czakrę – korony.

Bransoletka z kryształem – bransoletka wykonana z kryształu górskiego chroni przed negatywną energią, a także oczyszcza aurę. Wybierz chwościk w kolorze czakry, której wzmocnienia potrzebujesz najbardziej!

 • czerwony – obfitość
 • pomarańczowy – relacje z ludźmi
 • żółty – moc
 • różowy – miłość
 • niebieski – komunikacja
 • indygo – intuicja
 • fioletowy – świadomość.

Według filozofii jogi, każdy człowiek jest istotą energetyczną, a energia ta przenika wszystko, także cały Wszechświat. Każdy przyciąga taką energię, jaką emanuje! Centrami energetycznymi człowieka są właśnie czakry, których jest 7:

 1. Podstawy
 2. Sakralna
 3. Słoneczna
 4. Serca
 5. Gardła
 6. Trzeciego oka
 7. Korony

CZAKRA PODSTAWY – MULDAHARA
Czakra podstawy wyraża „Ja jestem”. Odpowiada za obfitość, poczucie bezpieczeństwa i spokój. Jej kolor to czerwony, posiada 4 płatki lotosu.
CZAKRA SAKRALNA – SWADHISTHANA
Czakra sakralna wyraża „Ja czuję”. Odpowiada za kreatywność, radość życia i relacje z ludźmi. Jej kolor to pomarańczowy, posiada 6 płatków lotosu.
CZAKRA SŁONECZNA – MANIPURA
Czakra słoneczna wyraża „Ja mogę”. Odpowiada za moc, energię i pewność siebie. Jej kolor to żółty, a posiada 10 płatków lotosu.
CZAKRA SERCA – ANAHATA
Czakra serca wyraża „Ja kocham”. Odpowiada za miłość, wybaczanie i pozytywne emocje. Jej kolor to różowy, posiada 12 płatków lotosu.
CZAKRA GARDŁA – WISUDDA
Czakra gardła wyraża „Ja mówię”. Odpowiada za komunikację, ekspresję twórczą i swobodę wypowiedzi. Jej kolor to srebrzysto niebieski, posiada 16 płatków lotosu.
CZAKRA TRZECIEGO OKA – ADŻNA
Czakra trzeciego oka wyraża „Ja widzę”. Odpowiada za intuicję, wyobraźnię i przebudzenie duchowe. Jej kolor to indygo, posiada 2 płatki lotosu.
CZAKRA KORONY – SAHASRARA
Czakra korony wyraża „Ja wiem”. Odpowiada za świadomość, mądrość i przebudzenie duchowe. Jej kolor to jasny fiolet, posiada 1000 płatków lotosu.

Kasia Bem – Master of Yoga

Kasia Bem, twórczyni kolekcji biżuterii Happy Lotos „Czakry”, to nauczycielka jogi i medytacji, posiadająca zaszczytny tytuł Master of Yoga. O sobie mówi:

„ Robię tylko to, co kocham, dlatego kocham to, co robię”.

Uwielbia dzielić się wiedzą na temat jogi, oddechu, medytacji, uważności. Uczy i pisze z pasją, od lat prowadzi autorskie warsztaty, programy wyjazdowe i aktywnie propaguje jogę oraz zrównoważony tryb życia. Występuje w mediach jako ekspert i prowadzi szkolenia dla firm. Jest także autorką bestsellerów: „Happy Detoks”, „Happy Uroda” i „Happy Joga”. Więcej na www.kasiabem.com.  

Zobacz także:
Podstawowe pozycje jogi dla początkujących!
Dlaczego warto zacząć ćwiczyć jogę?
Jak bezpiecznie wykonywać ćwiczenia jogi?

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
Rabat do -25% na produkty Clarins!
Rabat do -25% na produkty Clarins!
Rabat -20% przy zakupach produ... więcej»
Kod rabatowy:CLARINS2024
Zobacz
+
Rabat do -25% na produkty Clarins!
Online

Rabat -20% przy zakupach produktów za min. 99 zł. Rabat -25% przy zakupach za min. 299 zł. Rabat nalicza się po wpisaniu kodu promocyjnego: CLARINS2024. Rabat nie dotyczy produktów z linii Precious. Kod promocyjny działa do 25.04.2024 do godz. 7:00. Szczegóły na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:CLARINS2024
Zobacz
-50% na drugi tańszy produkt
-50% na drugi tańszy produkt
Rabat 50% na drugi produkt w n... więcej»
Kod rabatowy:Triumph24
Zobacz
+
-50% na drugi tańszy produkt
Online
Stacjonarnie

Rabat 50% na drugi produkt w niższej cenie. Obejmuje wybrany asortyment dostępny w sklepach stacjonarnych, outletach, wybranych sklepach partnerskich i na pl.triumph.com. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:Triumph24
Zobacz
-30% od AVA
-30% od AVA
AVA- to co najlepsze w naturze... więcej»
Kod rabatowy:AVA30
Zobacz
+
-30% od AVA
Online

AVA- to co najlepsze w naturze połączone z możliwościami współczesnej biotechnologii,  pielęgnacja wszech czasów. Rabat 30% na cały asortyment na ava-kosmetyki.pl. Przy zakupach za min. 150 zł przesyłka gratis. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.  

Najniższa cena pianki ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 31,90 zł. 

Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 22,33 zł.  

Najniższa cena dezodorantu ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 32,90 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 23,03 zł.

Najniższa cena kremu ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 44,90 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu – 32,43 zł.


Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:AVA30
Zobacz
Wybrane marki nawet do -40%
Wybrane marki nawet do -40%
Twoje ulubione produkty w wyją... więcej»
Zobacz
+
Wybrane marki nawet do -40%
Online

Twoje ulubione produkty w wyjątkowych cenach. Rabat do -40% na wybrany asortyment dostępny na cocolita.pl. Szczegóły na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Zobacz
Rabat 25% na zakupy za min. 499 zł
Rabat 25% na zakupy za min. 499 zł
Rabat 25% na zakupy za minimum... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO25
Zobacz
+
Rabat 25% na zakupy za min. 499 zł
Online

Rabat 25% na zakupy za minimum 499 zł w sklepie internetowym www.karcher.pl. Oferta dotyczy produktów nieprzecenionych z kategorii Home&Garden i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALENSTWO25
Zobacz
-20% na wszystko
-20% na wszystko
Rabat 20% na cały asortyment d... więcej»
Kod rabatowy:WIOSNA20
Zobacz
+
-20% na wszystko
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% na cały asortyment dostępny na naoko-store.pl, w butiku w Poznaniu (Posnania),  Warszawie (Elektrownia Powiśle) oraz Łodzi (Manufaktura). Szczegóły u sprzedawcy i na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:WIOSNA20
Zobacz
REKLAMA