Kamila Kubiak mówi, jak być w kóncu szczęśliwym

pudełko fot. Adobe Stock
Uważam, że kobieta, która zna swoją wartość, jest w stanie sięgać gwiazd.
/ 01.06.2018 11:49
pudełko fot. Adobe Stock

Jestem dreamsetterką, twórczynią metody ChouChou Like Me „Jak zjeść słonia, czyli zrealizować wymarzony cel”. Moją misją jest pomóc kobietom w uwierzeniu w siebie.

Aby pomóc Wam w realizowaniu celów stworzyłam motywatory ChouChou. Bardzo często zdarza się, że jako cel do wpisania w przypominajki ChouChou podajecie „Chcę być wiecznie szczęśliwa”. I tu zawsze powstaje dylemat, gdyż wiecznie szczęśliwym być się nie da.

Szczęście to jest coś, co nie zależy od nas, gdyż ono jest spowodowane bodźcem zewnętrznym i trwa tylko chwilę. 
A zatem czy powinnyśmy uznać to marzenie za niewykonalne? Absolutnie nie. Istnieje coś takiego jak wewnętrzna RADOŚĆ, która może trwać wiecznie. Co zrobić, by ją w sobie stworzyć? Wystarczy zażyć moje pastylki.

Gdy zaaplikujesz sobie te zasady, już po trzech tygodniach zobaczysz olbrzymie zmiany zachodzące w twoim życiu.

 1. Cieszę się tym, co mam.
  Zamiast zamartwiać się czego nie masz, usiądź i zobacz, jak wiele masz! Usiądź i podziękuje sobie za to wszystko, co zdobyłaś ciężką pracą.
 2. Kończę kontakty z toksycznymi znajomymi.
  Weź telefon do ręki i wymaż lub zablokuj każdą osobę, która powoduje, że źle się czujesz.
 3. Nie przejmuję się cudzymi opiniami.
  Zazwyczaj wszyscy najlepiej wiedzą, jak powinnaś żyć. Gdy na następny raz usłyszysz od kogoś kolejną radę, uśmiechnij się i podziękuj za nią, kończąc tym samym konwersacje.
 4. Ja to ja, a nie ktoś inny.
  To bardzo ważne, by się nie porównywać z innymi, bo każdy z nas jest innym człowiekiem, ma inną drogę życiową i inne życie. Aby cię pocieszyć, dodam, że nigdzie (u nikogo) nie jest różowo.
 5. Co chatka to zagadka.
  Co oznacza, że nie ma raju. Wszyscy mamy swoje kłopoty i radości. Im szybciej sobie to uświadomisz, tym szybciej poczujesz się lepiej.
 6. Zamykam pudełka.
  Przeszłość to coś, co było. Należy wyciągnąć z niej wnioski, a następnie zamknąć w pudełku.
 7. Jestem wspaniała.
  Zawsze mów o sobie w superlatywach, bo tak, jak ty o sobie mówisz, tak widzi Cię świat.
 8. Znam moją siłę.
  Zamiast wmawiać sobie, że nie dasz rady, znajdź swoją wewnętrzną siłę i zobacz, ile możesz dać rady

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, o tym jak pracuję z kobietami nad realizowaniem ich marzeń, to zapraszam na stronę www.ChouChouLikeMe.pl gdzie będziesz mogła poznać wspaniałą metodę, którą bardzo łatwo zrealizujesz swoje marzenie.

Polecamy! Zejdź na ziemię? Nigdy! Spełniaj marzenia i myśl o sobie - radzi Kamila Kubiak Wizualizacja szczęścia ma sens! Na czym polega? Przekonaj się!

Redakcja poleca

REKLAMA