Już niedługo rozstrzygnie się odwieczna walka płci!

Nike+ Ona czy On – ostateczna damsko-męska rozgrywka…. z humorem i sportem w tle. Kto powiedział, że mężczyźni są lepsi w bieganiu od kobiet? Chyba oni sami… Marzec to start światowej rywalizacji Nike+ Ona czy On i początek końca epoki męskiego: „szybciej, wyżej, silniej”.
/ 26.02.2009 18:51
Nike+ Ona czy On – ostateczna damsko-męska rozgrywka…. z humorem i sportem w tle. Kto powiedział, że mężczyźni są lepsi w bieganiu od kobiet? Chyba oni sami… Marzec to start światowej rywalizacji Nike+ Ona czy On i początek końca epoki męskiego: „szybciej, wyżej, silniej”.

Kobiety, udowodnijcie, że możecie przebiec więcej!
Wyzwania organizowane na platformie nikeplus.com były do tej pory pełne kurtuazji, ale koniec z tym! W nowej rywalizacji Nike+ Ona czy On liczy się każdy kilometr, dzięki któremu panie mogą uzmysłowić mężczyznom, że są od nich mniej wytrzymali, mniej ambitni i bardziej leniwi.
Nike+ to system, który analizuje twój trening biegowy – w rytm muzyki z iPoda nano lub za pomocą opaski Nike+ SportBand. To również platforma nikeplus.com, która łączy setki tysięcy biegaczy całego świata. Już w ubiegłym roku w ramach rozgrywającego się między użytkownikami płci męskiej i damskiej wyzwania Nike+ Kobiety kontra Mężczyźni okazało się, że panowie nie są aż tak dobrymi biegaczami, za jakich się uważają. Pokonali wprawdzie kobiety w walce na zarejestrowane kilometry (1459262 przeciw 1020119), ale każdy z nich przebiegł łącznie krótszy o ponad 10% dystans od średniego wyniku bardziej wytrzymałych pań! Kobiet było mniej, ale przebiegły więcej kilometrów w przeliczeniu na jedną osobę. Jak płynie z tego wniosek? Jeśli podczas rewanżowej rywalizacji, która w postaci wyzwania Nike+Ona czy On rusza już niebawem, weźmie udział większa liczba kobiet niż mężczyzn, to panie na pewno wygrają! Jak dołączyć się do rywalizacji? To bardzo proste – na tutułowej stronie platformy www.nikeplus.com odnajdziecie łatwy link do wyzwania Nike+ Ona czy On. Już teraz można się do niego rejestrować, a właściwa rywalizacja rusza 13 marca – od tego dnia wszystkie użytkowniczki systemu Nike+ będą mogły zasilać konto drużyny kobiet swoimi przebiegniętymi i zalogowanymi kilometrami. Rywalizacja potrwa kilka tygodni, więc będzie wystarczająco dużo czasu, aby dorzucać swoje metry…

Już niedługo rozstrzygnie się odwieczna walka płci!

Jeśli jeszcze nie dołączyłyście do światowej społeczności biegaczek, dowiedzcie się, jak prostym i motywującym narzędziem jest Nike+ i nie czekajcie, aż przegonią nas mężczyźni. Informacje znajdziecie na stronie www.nikeplus.com oraz www.sciezkibiegowe.pl w sekcji Nike+.
W walce na kilometry ambasadorkami, które wesprą kobiety w trudnych chwilach i dodadzą mnóstwo kilometrów do wspólnego dorobku, będą aktorka Matylda Damięcka oraz jedna z najlepszych biegaczek na świecie – Sylwia Ejdys, trzykrotna Mistrzyni Polski na dystansie 1,500 m. Po drugiej stronie barykady pobiegnie męska reprezentacja pod wodzą aktora Mateusza Damięckiego i doskonałego płotkarza Artura Nogi, Mistrza Świata Juniorów w biegu na 110 m ppł, finalistę w biegu na 110m ppł podczas Olimpiady w Pekinie. Siostra przeciwko bratu, specjalistka od średnich dystansów kontra sprinter! Do grona tych znamienitych gości dołączy szeroka grupa znanych osobistości, znanych z zamiłowania do biegania. Światowymi ambasadorami wyzwania Nike+ Ona czy On są aktorka Eva Longoria oraz jej mąż, koszykarz Tony Parker, więc wyzwanie toczyć się będzie na naprawdę wysokim poziomie.
Nadciąga największa w historii bezkrwawa bitwa kobiet i mężczyzn. Zmobilizujcie więc siły, przypomnijcie koleżankom o porannym joggingu, namówcie siostry i mamy na weekendowe truchtanie, przekażcie innym paniom ważną wiadomość – Hello, tym razem biegamy tylko dla siebie! Pamiętajcie: panie przodem, panowie zawsze drudzy.

źródło: Materiały prasowe
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)