Jak zmienia się organizm już po 26 roku życia. Kolagen - ciągle młodzi!

jak zadbać o młody wygląd fot. Materiały prasowe
Ze zgubnymi skutkami upływu czasu musimy zmagać się wcześniej niż się nam wydaje. Jesteśmy przekonani, że mając nieco ponad 20 lat dopiero na poważnie wkraczamy w dorosłe życie, a tu okazuje się, że w niektórych aspektach nasz organizm już zaczyna zwalniać.
jak zadbać o młody wygląd fot. Materiały prasowe

Już po 26 roku życia w naszym organizmie zaczyna spadać poziom kolagenu, który jest jednym z najważniejszych składników w ludzkim ciele. Jest budulcem kości, zębów, skóry, chrząstek, mięśni, ścięgien, a nawet naczyń krwionośnych. Jego niedobór, na który jesteśmy niestety narażeni już w tak młodym wieku niesie ze sobą wiele zgubnych skutków. Pojawiają się rozstępy, cellulit, zmarszczki, zaczynamy odczuwać bóle bioder, łokci, kolan, kości i mięśni, doskwierają nam kłopoty z kręgosłupem, karkiem, barkami, opadają policzki i powieki, a włosy i paznokcie tracą blask. Jego brak zaburza również funkcjonowanie organów wewnętrznych i prowadzi do spadku odporności organizmu.

Szczególne młode kobiety szybko zauważają, że w ich organizmie zaczyna się coś dziać. Szybciej niż zwykle pojawia się zmęczenie, a do złego samopoczucia dochodzą łatwo zauważalne na ciele oznaki jak pogorszenie się stanu cery, widoczna sucha skóra, biust nie jest w najlepszej kondycji, a na udach pojawia się cellulit. Wiele osób podaje właśnie wiek około 25-26 lat jako czas, kiedy zaczynają się u nich pojawiać pierwsze oznaki starzenia się organizmu. Tak naprawdę za tym stoi kolagen, a dokładniej jego stale obniżający się poziom. 

Czy jednak musimy bezczynnie patrzeć na to, co dzieje się z naszym ciałem i godzić się z takim stanem rzeczy i w tak młodym wieku? Zdecydowanie nie! Starajmy się regularnie od wewnątrz wspierać kolagenem. Jednak powinien być wysokiej jakości, jak na przykład doskonałe Pastylki KolagenCito od niemieckiej firmy Reutter, znanej z wysokiej jakości produktów i tylko oryginalnych(nie zamienniki!).

KolagenCito w każdej pastylce zawiera aż 400 mg cennego, wysokogatunkowego kolagenu, który wspiera odbudowę organizmu i wygląd - ssij regularnie do 3 pastylek dziennie. 

Pełen dobra KolagenCito zawiera także odpowiednio dobraną dawkę witaminy C, która wspomaga proces odbudowy włókien kolagenowych.

Ponad stuletnie istnienie firmy Reutter to ogromne doświadczenie i niepowtarzalne wysokiej jakości procesy produkcyjne. 

KolagenCito firmy Reutter to dobroczynny produkt dla Ciebie.

 

Materiał powstał z udziałem marki Reutter.

 

Zaufaj niemieckiej doskonałej technologii produkcji reprezentowanej przez firmę Reutter i bądź wyposażona w znakomite wsparcie swojego organizmu.

 

KolagenCito jest chroniony prawem patentowym na świecie.

Kupisz go w dobrej cenie w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich ok. 34 zł.

 

 

Redakcja poleca

REKLAMA