Doda wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

To już potwierdzona informacja. Czy Doda zatańczy, czy tylko zaśpiewa?
/ 16.11.2009 14:03

To już potwierdzona informacja. Czy Doda zatańczy, czy tylko zaśpiewa?

We-dwoje.pl w zeszłotygodniowym komentarzu do 9. odcinka X edycji "TzG" pt. Stenka, Jędrusik i Doda w "Tańcu z Gwiazdami" żartobliwie przepowiedziało dzisiejsze doniesienia. Jak potwierdził portal Plejada bezpośrednio u producentów programu "Taniec z Gwiazdami" Doda ma wystąpić w finałowym odcinku jubileuszowej, X edycji, którą mamy okazję śledzić co tydzień na naszych ekranach.

Doda wystąpi w

Niepokorna Doda ma wystąpić w finale "Tańca z Gwiazdami"  - programu słynącego z grzecznej atmosfery


Ma jej towarzyszyć grupa taneczna Volt w choreografii oczywiście Agustina Egurroli. Artystka zaśpiewa jedną piosenkę, a czy przy tym zatańczy - na razie nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że wcześniej miała problemy z kręgosłupem więc spekulacje co do jej tanecznego udziału w programie czy ewentualnych kolejnych show tanecznych są raczej tylko sensacyjną plotką.

Nas ciekawi czy i tym razem na widowni zasiądzie ukochany Dody - Adam Darski vel Nergal? Czy para spotka się z Radkiem Majdanem, byłym mężem Dody? I oczywiście co będzie miała na sobie lub co też zdejmie z siebie tym razem artystka, ostatnio wyjątkowo chwalona przez media i stylistów za świetny wygląd i nadążanie za najświeższymi trendami w modzie. Czy podda się stanowczym sugestiom kostiumografki programu Doroty Williams, czy też przybędzie z własną garderobą?

Doda wystąpi w

Doda i Nergal - nierozłączna para. Czy Nergal będzie wspierał Dodę siedząc na widowni "Tańca z Gwiazdami"?


Pewne jest jedno - będzie się działo. Czy produkcja programu ujarzmi niepokorną Dodę i artystka dostosuje się do grzecznej i stonowanej atmosfery show? Odcinek finałowy odbędzie się 29 listopada 2009 o godzinie 20. na antenie TVN.

Co myślicie o udziale Dody w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami"? Komentujcie poniżej.
 

WU
Fot. MWmedia
Źródło informacji: www.tanieczgwiazdami.plejada.pl

Redakcja poleca

REKLAMA