Batida: Catering #NaSłono i #NaSłodko szyty na miarę

Sprawdź jak łatwo zaplanować wiosenno-letnie menu na rodzinną imprezę lub spotkanie z przyjaciółmi. Oto 5 wskazówek.
/ 6 miesięcy temu
Batida: Catering #NaSłono i #NaSłodko szyty na miarę fot. Materiały promocyjne

Sezon wiosenno-letnich spotkań w gronie rodziny i znajomych już w pełni. Przyjęcia z okazji chrzcin, rodzinne zjazdy, wakacyjne pikniki ze znajomymi na łonie natury, przyjęcia w ogrodzie, wieczory panieńskie i kawalerskie czy też wspólne wyjścia „po pracy” to okazja do spędzenia czasu w gronie bliskich nam osób. Jeżeli już wiemy gdzie, kiedy i z kim oraz w jakich okolicznościach przyrody się spotkamy to pozostaje jeszcze kluczowe pytanie - co powinno się znaleźć w wiosenno-letnim menu.

Poniżej przedstawiamy listę 5 punktów, które warto potraktować jako wstępny plan wiosenno-letniego menu.

  1. MIEJSCE SPOTKANIA, zastanówmy się nad możliwościami, które nam oferuje. To bardzo ważne ze względu na zapewnienie komfortu naszym Gościom. Plener w dużym ogrodzie będzie się różnił od pleneru w parku czy na dachu wieżowca, nie zapominajmy o odpowiedniej oprawie dla podawanych dań i napoi.
  2. CHARAKTER SPOTKANIA, catering powinien być dopasowany do charakteru spotkania, a Goście powinni czuć się swobodnie. Zachowanie umiaru i spójności wszystkich elementów spotkania jest kluczowy dla osiągnięcia wymarzonego efektu.
  3. LICZBA GOŚCI i logistyka serwowania dań. Warto pomyśleć o tym zawczasu, żeby uniknąć długiego czasu oczekiwania na potrawy lub ich zbytniego schłodzenia / przegrzania.
  4. PREFERENCJE KULINARNE GOŚCI i ich zrozumienie to klucz do sukcesu udanego przyjęcia. Nie zapominajmy, że osoby z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi również chętnie będą próbować nowych potraw, jednak dopiero kiedy będą dobrze poinformowane o ich składzie.
  5. WIOSENNO-LETNI RELAKS, warto pamiętać, że ten czas na przełomie pór roku sprzyja nieformalnej atmosferze spotkań. Jednak w przypadku uroczystości rodzinnych takich jak, np. chrzciny, warto zastanowić się nad znalezieniem równowagi pomiędzy powagą wydarzenia a atmosferą totalnego luzu.

BATIDA CATERING oferuje usługi cateringowe szyte na miarę najwyższej jakości: zawsze dostosowane do potrzeb Klienta (zarówno indywidualnego jak i korporacyjnego), z nienaganną prezentacją, lekkością i niezapomnianymi połączeniami smakowymi. Catering zaaranżowany i serwowany zgodnie z życzeniami Klienta, z najwyższej jakości sprawdzonych przez nas osobiście produktów to nasza recepta na sukces Twojego spotkania.

KONTAKT: catering@batida.pl | Oferty: www.batida.pl/catering | www.batida.pl | www.instagram.com/BatidaWarsaw

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)