bizneswoman fot. Adobe Stock

Bizneswoman Roku 2019 - Fundacja Pisana Szminką

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką już po raz 11. szuka i nagradza wyjątkowe przedsiębiorczynie, które nie boją się realizować odważnych biznesowych, społecznych i kulturalnych projektów. Dowiedz się więcej o konkursie.
bizneswoman fot. Adobe Stock

W dotychczasowej historii konkursu udało się nagłośnić sukcesy kobiet, które zbudowały ogólnopolskie i międzynarodowe marki. Konkurs otwiera przed uczestniczkami nie tylko ciekawe możliwości rozwoju, ale daje im także szansę na pozyskanie nowych inwestorów i biznesowych partnerów. 

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą zaistnieć zarówno duże firmy, które osiągają przychód powyżej 10 milionów złotych rocznie, jak i start-upy i niewielkie, lokalne biznesy, które pozwalają kobietom spełniać się zawodowo i realizować własne pomysły.

W konkursie mogą wziąć udział mężczyźni. W kategorii Male Champion of Change nagradzani są bowiem mężczyźni, którzy działają na rzecz wzmacniania roli kobiet w biznesie.

Jak się zgłosić do konkursu?

1. Kandydatki mogą zgłaszać się samodzielnie wypełniając formularz on-line dostępny na stronie www.bizneswomanroku.pl

2. Kandydatki mogą zostać nominowane przez osoby trzecie, które już zauważyły sukces firmy. Zgłoszenie również należy wykonać przez stronę konkursową 

Jeśli zgłoszenie nastąpi przez nominację od osób trzecich, kandydatka otrzyma maila z informacją o danej nominacji, linkiem do regulaminu oraz informacją o wybranej kategorii. Podejmując decyzję o starcie w konkursie, kandydatka musi samodzielnie wypełnić formularz on-line we właściwej kategorii.

Kto decyduje o wygranej?

Laureatki wybierze jury, składające się z uznanych ekspertów ze świata biznesu, finansów i edukacji, któremu od 10 lat przewodzi dr Irena Eris. Ostatecznego wyboru zwyciężczyń jury dokona po zapoznaniu się ze zgłoszeniami i po rozmowach z finalistkami.

Kategorie w konkursie

Zgłoszenia przyjmowane są w 5. kategoriach otwartych:

  • Biznes Roku z dwiema podkategoriami: Firma: przychód poniżej 10 mln zł oraz Firma: przychód powyżej 10 mln zł,
  • Start-up Roku,
  • Pomysł na Start/Biznes lokalny,
  • Liderka w Nowych Technologiach  
  • Działalność społeczna

W kategoriach zamkniętych, czyli Grand Prix: Inspiratorka Roku, Male Champion of Change, Female Champion of Change, Nauka i Biznes oraz Kobieta Sztuki kandydatki nominowane są przez Ekspertów, członków Jury oraz Fundację.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz na stronie: www.bizneswomanroku.pl


fot. Materiały prasowe