Agnieszka Maciąg w nowej akcji URODY ŻYCIA #wpełnidlasiebie – zobacz backstage sesji

„To akcja bardzo mi bliska” mówi Agnieszka Maciąg o projekcie #wpełnidlasiebie miesięcznika „Uroda Życia”.
/ 06.08.2019 23:01

Razem z nowym, wrześniowym numerem „Urody Życia” rusza akcja #wpełnidlasiebie, której jedną z ambasadorek jest Agnieszka Maciąg, była modelka i dziennikarka, pisarka, autorka książek m.in. wydanej ostatnio „Miłość. Ścieżki do wolności”. 


fot. Uroda Życia

W wywiadzie dla „Urody Życia” mówiła: „Żaden człowiek nie ma obowiązku mnie kochać. Żaden człowiek nie ma obowiązku kochać ciebie ani żadnej z nas. To my same musimy pomyśleć o sobie, nauczyć się szanować siebie".

Nowa akcja miesięcznika „Uroda Życia” jest jej szczególnie bliska, bo jak podkreślała w wideo, sama jak najbardziej jest w pełni dla siebie. 

#wpełnidlasiebie – dajmy sobie więcej czułości i troski

„Zamiast walczyć o uznanie i lajki na Instagramie, namiastkę uwagi ze strony świata, dajmy sobie tę uwagę i miłość same – mówi w rozmowie z Magdą Żakowską, dziennikarką „Urody Życia”. – Zarządzajmy swoim czasem świadomie”. 


fot. Uroda Życia

Zapytana, czym dla niej samej jest bycie #wpełnidlasiebie, odpowiedziała: „To właśnie uszanowanie wewnętrznego głosu, swojej wolności, potrzeb i pragnień. Bez oglądania się na opinie innych. XX wiek był w  dużym skrócie mentalnym więzieniem kobiet. Nie wszystkie z  nas zauważyły, że drzwi tego więzienia zostały otwarte. Wystarczy wstać i wyjść.”

Cały wywiad z Agnieszką Maciąg i szczegóły akcji w „Urodzie Życia” 09/2019

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA