Agnieszka Maciąg w akcji URODY ŻYCIA #wpełnidlasiebie – zobacz relację ze startu akcji!

Tłum czytelniczek „Urody Życia”, słynne gwiazdy i znane blogerki – tak wyglądał uroczysty start akcji #wpełnidlasiebie tworzonej przez „Urodę Życia” i Polki.pl. Zobacz, kto przyszedł na uroczystą inaugurację i co o projekcie mówią Agnieszka Maciąg, ambasadorka akcji, Anna Maruszeczko, red. naczelna „Urody Życia” oraz Iza Kuna, Agnieszka Grochowska i Magdalena Różczka.
/ 13.08.2019 16:17
Zobaczcie, jak było w środę 7 sierpnia na naszej uroczystej inauguracji akcji #wpełnidlasiebie, którą prowadziły Anna Maruszeczko, red. naczelna „Urody Życia”, i Sylwia Niemczyk, zastępczyni red. naczelnej i red. prowadząca działu online „Urody Życia”.
 

#wpełnidlasiebie – zadbaj z czułością o ciało i duszę

Akcja „Urody Życia” oficjalnie wystartowała o 10:00 rano, podczas śniadania w Wozownia Bar, gdzie razem z naszą okładkową bohaterką wrześniowego numeru „Urody Życia”, Agnieszką Maciąg goście śniadania rozmawiali o tym, na czym polega dbanie o ciało i duszę.
 
Poza Agnieszką Maciąg w spotkaniu brały udział też inne ambasadorki naszej akcji: Marta Majchrzak, badaczka i współautorka ankiety #wpełnidlasiebie, Basia Szmydt (autorka bloga basiaszmydt.pl), Agnieszka Krzyżanowska, pisarka i  autorka bloga Agnesonthecloud.pl, Karolina Cwalina-Stępniak, coach oraz prowadząca konto na Instagramie „Sexy zaczyna się w głowie”, a także Justyna Kokoszenko z bloga Blimsien.com, twórczyni projektu kobiecego Osiędbanie. 
 
To był prawdziwy początek weekendu w środku tygodnia! Poza nieśpiesznym śniadaniem z dodatkiem prosseco i szemrzącej w tle fortepianowej muzyce na żywo, było też mnóstwo innych atrakcji dla ciała i duszy. Katarzyna Klimczewska z Holistic House Warsaw poprowadziła dla gości sesję medytacyjno-oddechową, a Wydawnictwo Otwarte przygotowało prezenty: książki Agnieszki Maciąg.
 
Nowej akcji kibicują  m.in. reżyserka Kinga Dębska, której felietony możecie czytać w każdym numerze „Urody Życia”, psycholożka Katarzyna Miller, aktorki: Magdalena Różczka, Agnieszka Grochowska,  Iza Kuna, oraz znana coach, Kamila Rowińska, autorka bestsellerowej książki „Kobieta Niezależna”.
 
Dołącz do akcji: szukaj na Instagramie hasztagu #wpełnidlasiebie! 
 

Wypełnij ankietę #wpełnidlasiebie i wygraj wodę toaletową i książkę Agnieszki Maciąg „Miłość. Ścieżki do wolności”! Kliknij: