Zobacz serial „Przyjaciele z Wonderland” w Stopklatce TV!

Prezentowany po raz pierwszy w Polsce australijski serial „Przyjaciele z Wonderland” to pełna humoru i emocji opowieść o ludziach, dla których przyjaźń to przepis na szczęście. Seria będzie emitowana w Stopklatce TV od poniedziałku do czwartku o 17:05, a premiera już 3 września.
/ 03.09.2018 14:40

O czym jest serial „Przyjaciele z Wonderland”?

To solidna dawka humoru, emocji, dramatów i wzruszeń, rozgrywających się w niezwykłej scenerii malowniczego wybrzeża Sydney. Fabuła przedstawia perypetie grupy znajomych, którzy mieszkają w tytułowej rezydencji Wonderland. Kawaler Tom panicznie boi się zaangażować w związek, jest jednak zauroczony siostrą swojego przyjaciela – Mirandą. Różnice w poglądach na rodzinę, finanse i karierę wywołują zamieszanie w życiu nowożeńców Steve’a i Dani. Rob oraz jego żona Colette wydają się parą doskonałą – ale i oni mają swoje kłopoty. Z kolei zasadnicza prawniczka Grace poznaje latynoskiego uwodziciela. Każde z nich pragnie życia bez zobowiązań, a jednocześnie bliskości, co trudno czasami ze sobą pogodzić. To opowieść o współczesnych 30-, 40-latkach oraz pułapkach przyjaźni, miłości i kariery.

F.A.T: Food Appreciation Time

Choć życie bohaterów serialu „Przyjaciele z Wonderland” nie zawsze jest łatwe, to przyjaźń, która ich łączy, jest godna naśladowania. Ciekawe są np. „F.A.T. nights”, czyli „Wieczory Doceniania Jedzenia”. Raz w tygodniu przyjaciele spotykają się w mieszkaniu jednego z nich i zostawiają telefony w koszyku przy drzwiach, żeby spędzić wartościowy czas na rozmowie i jedzeniu.

„Przyjaciele z Wonderland”: nie wyssani z palca

Co ciekawe, rezydencja Wonderland istnieje naprawdę. Została wybudowana w 1922 roku, a jej prawdziwi lokatorzy też się przyjaźnią. Jeden z nich powiedział w wywiadzie dla „Sydney Morning Herald”: nie można się oprzeć, kiedy wracasz do domu w słoneczne niedzielne popołudnie, a sąsiedzi zapraszają cię na werandę na kieliszek wina.

Stopklatka TV będzie prezentować serial „Przyjaciele z Wonderland” od poniedziałku do czwartku o godz. 17:05. Pierwszy odcinek już 3 września.