Wspaniała obsada aktorska w filmie „RED”

Wciąż uzbrojeni, wciąż niebezpieczni, od dziś niewygodni. Rewelacyjna komedia sensacyjna w wymarzonej obsadzie - Bruce Willis, Morgan Freeman, John Malkovich i Helen Mirren.
/ 14.10.2010 12:56
Kiedyś byli najlepszymi agentami CIA. Mają na swoim koncie misje uznane za niemożliwe. Narażali własne życie i znali wszystkie rządowe tajemnice. Teraz staną się celem numer jeden.
Frank Moses (Bruce Willis) od czasu zakończenia czynnej służby wraz z młodziutką Sarą wiedzie spokojne życie na przedmieściach. Pewnego dnia do jego domu wpada brygada zamaskowanych zabójców. Były agent CIA nie zapomniał, jak się zabija - rozprawienie się z intruzami zajmuje mu kilkanaście sekund. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek. Wie, że jedyną obroną w tym wypadku jest atak. Moses postanawia zebrać starą, nieco zwariowaną już z upływem czasu, ekipę. Obierają za cel kwaterę główną CIA, aby dowiedzieć się kto za tym wszystkim stoi. Mówią o nich RED – Radykalni Emerytowani Degeneraci. Z tymi agentami się nie zadziera. Zabawę czas zacząć!

Zobacz zwiastun filmu

W filmie występują:
Bruce Willis jako Frank Moses
Morgan Freeman jako Joe Matheson
John Malkovich jako Marvin Boggs
Helen Mirren jako Victoria
Mary Louise Parker jako Sarah Ross
Karl Urban jako William Cooper

“RED”, Reżyseria: Robert Schwentke, Produkcja: USA 2010, Czas trwania: 111 min., Dystrybucja: Monolith Films, Premiera w Polsce: 15 października 2010