"Wojna Żeńsko-Męska"

Spotkanie Lejdis z Testosteronem w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego „Rezerwatu” i „39 i pół”, z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch.
/ 11.01.2011 11:36
To film dla bezpruderyjnego widza, otwartego na nowe doznania… także damsko-męskie. Historia bezrobotnej dziennikarki, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones i choć o mężczyznach wie znacznie więcej niż wszystkie Lejdis razem wzięte, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach. W roli matki i córki Sonia Bohosiewicz i jej młodsza siostra Maja. Zbliża się decydująca bitwa w odwiecznej wojnie żeńsko-męskiej. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko? Zobaczcie sami w kinach. Obsada:
Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz, Tamara Arciuch, Grażyna Szapołowska, Grażyna Wolszczak, Anna Prus, Ola Kisio.

Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Krzysztof Stelmaszyk, Krzysztof Ibisz, Bogdan Łazuka, Marcin Wolski

Zobacz zwiastun filmu:

"Wojna Żeńsko-Męska", Reżyseria: Łukasz Palkowski, Produkcja: Polska, 2010, Dystrybucja: Monolith Films, Premiera: 25 lutego 2011