Sama w walentynki? Te filmy umilą ci czas

Każda znajdzie coś dla siebie. Gwarancja udanego wieczoru!
Edyta Liebert / rok temu

Nie lubisz walentynek? Masz dość czerwonych ozdób, koronkowej bielizny, a zewsząd atakują cię promocje na romantyczne prezenty? Spraw sobie przyjemność wbrew obiegowej opinii, że tylko 1+1 to układ doskonały. ! Oto propozycje filmów z aktorami, którzy mogą być twoimi wymarzonymi walentynkami. Z pewnością coś wybierzesz!

Spędź walentynki po swojemu - to dzień jak każdy inny

Nie ma faceta, nie ma problemu. Walentynki to dla coraz większej liczby par żadne święto i decydują się oni na pozostanie w domu. jeśli doskwiera ci samotność - zaproś przyjaciółkę na wspólne ploty, pichcenie prostych i kalorycznych ciastek - skoro to dzień miłości, to wyznaj ją butelce dobrego wina. Ale pamiętaj, że jest jeszcze taki rodzaj rozrywki, po którym nie uświadczysz bólu głowy: filmy.

Walentynkowe filmy o fajnych babkach

W naszym zestawieniu znajdziesz 9 propozycji filmowych na samotne wieczory. Babskie! Takie, na których mężczyźni narzekają, że powstały. Zerknij do naszych propozycji!

6 pikantnych filmów. Nie tylko "Sztuka kochania". I nie chodzi wcale o pornografię!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/10 miesięcy temu
Bardzo dobre propozycje <3
/2 lata temu
Też pewnie będę sama na walentynki.. a nawet na pewno, bo przecież miałam chłopaka, który mnie zdradzał. A ja kupiłam dla niego lot do tunelu, tak chciał zobaczyć obiekt w Lesznie. No to nie zobaczy! Sama tam pojadę i będę się dobrze bawić! Nie potrzeba mi takiej fałszywej osoby do szczęścia.
/3 lata temu
tez mnie czeka wieczor przed tv, a wczesniej moze spacer do annopolu w warszawie zeby zobaczyc final akcji na walentynki ;)