POLECAMY

Walentynki na Zone Club

Jak co roku, kanał Zone Club przygotował na Walentynki specjalną ofertę programową dla zakochanych. Ślubny Pamiętnik, Swatanie na Manhattanie i Bosko dobrana para to pozycje, których tego dnia nie wolno przegapić!
Jak co roku, kanał Zone Club przygotował na Walentynki specjalną ofertę programową dla zakochanych. Ślubny Pamiętnik, Swatanie na Manhattanie i Bosko dobrana para to pozycje, których tego dnia nie wolno przegapić!

Ślubny pamiętnik
Niedziela, 14 lutego o godz. 08.00 i 13.00

Ślubny pamiętnik to seria, dzięki której poznamy bliżej perypetie par biorących ślub w niezwykłych i zaskakujących okolicznościach. Każdy odcinek to wyjątkowa opowieść – od historii zwycięskiej walki z rakiem, która pochłonęła pieniądze przeznaczone na organizację wesela, aż po perypetie niezdecydowanego pana młodego, którego zaskoczyliśmy błyskawicznym weselem w nadmuchiwanym kościele. Wspólnie z naszymi bohaterami przeżywamy emocje związane z ceremonią ślubną i świetnie się bawimy, śledząc trwające 24 godziny lub 10 dni przygotowania do wesela.
„Błagaj, pożyczaj i kradnij” – wygrali walkę z rakiem, jednak nie mają za co zorganizować wesela. Mamy na to sposób! Podglądaj razem z nami, jak nasza konsultantka ślubna wyprasza, pożycza, a nawet kradnie wszystko, co niezbędne do zorganizowania ceremonii – od kwiatów aż po suknię ślubną.
„Wesele mojej najlepszej przyjaciółki” – w imię miłości i małżeństwa dwie panny młode kładą na szali swoją przyjaźń, podejmując za siebie wzajemnie wszystkie decyzje związane z organizacją ceremonii ślubnej.
„Wesele mojej siostry” – siostry otrzymują szansę na swój wymarzony ślub, pod warunkiem że w oczekiwaniu na ten jedyny dzień powierzą sobie wzajemnie organizację weselnej ceremonii...

MARATON: Swatanie na Manhattanie
Niedziela, 14 lutego o godz. 09.00, 9.30, 10.00, 10.30,12.00, 13.30 oraz 16.00 i 16.30

Walentynki na Zone Club

W cyklu Swatanie na Manhattanie towarzyszyć będziemy Mattowi, jego żonie Tamsen Fadal i wspólnikowi Eddie’emu Varleyowi, którzy starają się w sposób pragmatyczny i skuteczny połączyć w pary swoich samotnych klientów – dotąd bez powodzenia poszukujących drugiej połowy. Jedna z zasad: przestań zamartwiać się, czy pierwszy zadzwoni – lepiej sama się o to zatroszcz!

Bosko dobrana para – odcinek specjalny
Niedziela, 14 lutego o godz. 15.00

Walentynki na Zone Club

Jak wyglądają dziś randki młodych muzułmanów, żydów i chrześcijan? Ten serial dokumentalny śledzi pracę trzech największych i najpopularniejszych religijnych agencji randkowych w Wielkiej Brytanii... Pełni nadziei single opowiadają o tym, czego szukają, dlaczego dopasowanie pod względem wyznawanej religii jest tak ważne oraz dlaczego korzystają z pomocy agencji, aby przejrzeć profile kandydatów, umówić się na randkę, a nawet rozpocząć związek. Zaś kamera rejestruje, w jaki sposób profesjonalne agencje kojarzące pary odgrywają w dzisiejszych czasach rolę religijnego Kupidyna dla tysięcy osób, które korzystają z ich usług.

źródło: www.zoneclub.tv
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)