Natasza Urbańska

"Taniec z gwiazdami" pełen zmian

Natasza Urbańska jako prowadząca, Jolanta Fraszyńska i Janusz Józefowicz w jury - takich zmian jeszcze nigdy nie było w "Tańcu z gwiazdami"
/ 10.08.2011 11:20
Natasza Urbańska
Ta edycja musi być szczęśliwa! Patronuje jej liczba „13”. Przed nami trzynaście odcinków 13. edycji „Tańca z gwiazdami”. Pora na nowy etap w historii kultowego programu.

Taneczne show wraca na antenę po półrocznej przerwie. Jak bardzo widzowie stęsknili się za programem widać po wynikach tanecznej bitwy w Białymstoku. Tancerze znani z „Tańca z gwiazdami” z łatwością pokonali tych z  „You Can Dance. Po prostu tańcz!”. O wygranej zadecydowali przecież widzowie! Kolejna odsłona „Tańca z gwiazdami” przyniesie wiele zmian.

W roli prowadzącej wystąpi Natasza Urbańska. Swoją nową koleżankę będzie wspierał dowcipny, jak zawsze Piotr Gąsowski. W jury zadebiutuje znana i lubiana aktorka Jolanta Fraszyńska, która już nie może się doczekać nowego zadania. Obok niej taneczne popisy gwiazd będzie oceniał jeden z najpopularniejszych polskich choreografów Janusz Józefowicz. Fachowym okiem na nowych adeptów tańca spojrzą także: znana jako „Czarna Mamba” – Iwona Pavlović oraz Piotr Galiński. Choreograficzne wyzwania przygotuje dla uczestników Agustin Egurrola, a akompaniował mu będzie Tomek Szymuś z orkiestrą. O piękne stroje zadba stylistka Dorota Williams.

Ekipa w komplecie, jednak najważniejszymi bohaterami tanecznego show są gwiazdy i wspierający je tancerze. Wśród nich najbardziej charakterystyczny śmiech polskiego show-biznesu Katarzyna Pakosińska, znana aktorka Katarzyna Zielińska oraz modelka Marta Krupa. W męskiej reprezentacji gwiazd zobaczymy sympatycznego reportera Bilguuna Ariunbataara, lubianego aktora Kacpra Kuszewskiego oraz muzyka Stanisława Karpiela. Dla kogo trzynastka okaże się szczęśliwa? Kto tym razem sięgnie po „Kryształową Kulę”? 13. edycja „Tańca z gwiazdami” już od 4 września, na antenę wracają również „Kulisy Tańca z gwiazdami”.

Prowadzący: Natasza Urbańska, Piotr Gąsowski

Jury: Iwona Pavlović, Jolanta Fraszyńska, Piotr Galiński, Janusz Józefowicz


Emisja: niedziela, 20:00, od 4 września, „Kulisy Tańca z gwiazdami”, niedziela, 23:00, od 4 września
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)