„Tajemnicze barwy Sycylii” już od poniedziałku w AXN! To prawdziwa gratka dla fanów seriali z wątkiem kryminalnym!

Piękna dziennikarka, przystojny inspektor, strach, radość i… Uprzedzamy, ten serial wciąga!
04.11.2022 16:39

Serialowa jesień i zima zapowiada się niezwykle interesująco. Stacja AXN przygotowała sporo nowości, które z pewnością ucieszą miłośników szklanego ekranu. „Tajemnicze barwy Sycylii" to serial dla wszystkich spragnionych akcji, wielowątkowości, tajemnicy, miłości i… dobrego humoru. Poniżej przedstawiamy szczegóły na temat fabuły, obsady i daty premiery.
 

„Tajemnicze barwy Sycylii” - fabuła


Piękna dziennikarka modowa Viola Vitale (była Miss Włoch, Francesca Chillemi) przenosi się z Paryża do rodzinnego Palermo. Rozpoczyna pracę w internetowym magazynie kryminalnym. Poznaje tam intrygującego inspektora Francesco Demirema (turecki gwiazdor, Can Yaman), który rozwiązuje zagadki lokalnych zabójstw. Dziennikarka pomaga inspektorowi, a jej niezwykłe umiejętności, okazują się wyjątkowo przydatne.
 
Viola cierpi na rzadką przypadłość - synestezję. To spontaniczne i niekontrolowane połączenie wielu zmysłów. Dzięki temu Viola widzi kolory ludzkich emocji: strachu, radości, bólu… Jak się jednak okazuje, za synestezją Viola skrywa się jeszcze większy sekret i prawdziwy powód powrotu do Palermo.
 
Jak potoczą się losy dziennikarki i inspektora? Przed nami mnóstwo pięknych scen, zadziwiających zwrotów akcji, dobrego humoru, wątków kryminalnych, a nawet miłosnych akcentów. 
 

Obsada serialu


W rolę dziennikarki Violi wcieliła się była Miss Włoch i aktorka - Francesca Chillemi. U jej boku widzimy 32-letniego tureckiego gwiazdora i aktora - Can Yamana. Trzeba przyznać, że to duet idealny. 
 

Kiedy i gdzie emisja serialu „Tajemnicze barwy Sycylii”?


Premiera serialu „Tajemnicze barwy Sycylii” już w poniedziałek 7 listopada o godz. 22:00. Kolejne odcinki będziemy mogli zobaczyć w poniedziałki o 22:00 w AXN. My nie możemy się doczekać!
 
 
 
Zdjęcia: Materiały prasowe

Materiał powstał z udziałem marki AXN. 
 
Tagi: serial

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA