POLECAMY

"Szybcy i wściekli 5"

Seria, która 10 lat temu zafascynowała rzesze widzów opowieścią o nielegalnych wyścigach samochodowych w Los Angeles, tym razem kusi nas największą do tej pory dawką adrenaliny.
W egzotycznym Rio de Janeiro, policjant Brian O’Conner (Paul Walker) razem z byłym przestępcą Domem Toretto (Vin Diesel) decyduje się stawić czoła granemu przez Dwayne Johnsona agentowi federalnemu Luke Hobbsowi.

Oprócz Johnsona do obsady najnowszego filmu Szybcy i wściekli 5 dołączyła Elsa Pataky. Na ekranie można także po raz kolejny oglądać takich ulubieńców widzów jak Jordana Brewster, Chris "Ludacris" Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Matt Schulze, Tego Calderon, czy Don Omar.

Seria, która 10 lat temu zafascynowała rzesze widzów opowieścią o nielegalnych wyścigach samochodowych w Los Angeles, tym razem kusi nas największą do tej pory dawką adrenaliny. Bohaterowie wracają do akcji mając za sobą zapierające dech w piersiach wyścigi w Miami, wyprawę do Tokio oraz przeprawę tunelem biegnącym pod granicą z Meksykiem.

Kiedy ostatnio ich widzieliśmy, Brian i Mia Toretto (Brewster) pomagali Domowi wydostać się z aresztu, a teraz przyparci do muru w Rio de Janeiro muszą podjąć się ostatniego zadania, żeby odzyskać wolność. Ich misja? Zebrać elitarną grupę przyjaciół i przeprowadzić szaleńczy napad wart 100 mln dolarów. Dom i Brian zdają sobie sprawę, że ich jedyną szansą jest unieszkodliwienie skorumpowanego biznesmena (JOAQUIM DE ALMEIDA) pragnącego ich śmierci. Okazuje się, jednak, że nie tylko on jest nimi zainteresowany.

Agent federalny Luke Hobbs (Johnson) nigdy nie pudłuje. Kiedy zostaje wyznaczony do pojmania Doma i Briana, wspólnie ze swoim zespołem zrobi wszystko, aby ich dorwać. W Brazylii okazuje się jednak, że Hobbs musi polegać wyłącznie na własnym instynkcie, aby osaczyć swoje ofiary … zanim ktoś inny pierwszy je dopadnie.

Zobacz zwiastun filmu:


"Szybcy i wściekli 5", Reżyseria: Justin Lin, Dystrybucja: United International Pictures, Premiera: 6 maja 2011
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)