Serial „Szpital Good Karma” już od 2 lipca w Stopklatce TV.

W TV wreszcie coś poza sportem! Stopklatka TV pokaże nowy brytyjski serial o młodej lekarce. Bohaterka rzuca pracę w szpitalu i wyjeżdża na malownicze Goa w Indiach, żeby wyleczyć swoje złamane serce. Premiera w Stopklatce TV już 2 lipca o godz. 18:05.
/ 02.07.2018 15:04

O czym będzie nowy serial w TV?

Główna bohaterka serialu „Szpital Good Karma”, początkująca lekarka Ruby Walker, znajduje nietypowe ogłoszenie o pracę: słońce, rajskie plaże i nowoczesny prywatny szpital w Indiach. Porzucona przez partnera nie zastanawia się długo – wyjeżdża na egzotyczne Goa. Trafia jednak do publicznego szpitala Good Karma, któremu daleko do wysokiego standardu: brakuje w nim lekarzy, lekarstw i pieniędzy. Ruby pomaga okolicznym mieszkańcom i turystom. Próbuje też na nowo ułożyć sobie życie.

Pierwszoplanowa poliglotka

W rolę Ruby wciela się Amrita Acharia, aktorka o nepalsko-ukraińskich korzeniach. Acharia miała okazję dorastać m.in. w Katmandu, Ukrainie, Anglii i Norwegii. Nic dziwnego, że zna aż pięć języków: nepalski, ukraiński, rosyjski, angielski i norweski. Pierwszą większą rolę zagrała w serialu „Gra o tron”. W pierwszych dwóch sezonach wcieliła się w Dothracką służącą Irri.

Produkcję przeniesiono przez porę monsunową

Akcja serialu toczy się na Goa w południowych Indiach, ale większość scen została nakręcona na nieodległej Sri Lance. W mieście Unawatuna można nawet znaleźć budynki serialowego szpitala, w których na co dzień mieści się ośrodek kształcenia nauczycieli. W „Szpitalu Good Karma” nie brakuje jednak atmosfery Indii – tych pocztówkowych, które zachwycają turystów: muzyki kojarzącej się z bollywoodzkimi przebojami i tropikalnego krajobrazu.

Nowy sezon serialu

Serial powstał w 2017 roku i w Wielkiej Brytanii zyskał ogromną popularność. W sierpniu tego roku rozpoczną się zdjęcia do trzeciego sezonu, którego premiera planowana jest na 2019 rok. Stopklatka TV zaprezentuje dwa sezony serialu „Szpital Good Karma” jako pierwsza telewizja w Polsce. Premiera już w poniedziałek, 2 lipca. Odcinki będą prezentowane od poniedziałku do czwartku o godz. 18:05.

Więcej o serialu na: https://goodkarma.stopklatka.pl

Copyright do wszystkich materiałów graficznych do serialu „Szpital Good Karma”: © Tiger Aspect Productions 2017

Tagi: serial