Seks w wielkim mieście powraca!

Bohaterki kultowego "Seksu w wielkim mieście" powracają. Co tym razem będzie się działo u Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy, przekonacie się sami. Film już w kinach.
/ 21.05.2010 13:56
Zabawa, przyjaźń, moda: to i jeszcze więcej powraca w filmie Seks w wielkim mieście 2, gdy Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) i Miranda (Cynthia Nixon) w czasie swych życiowych i miłosnych perypetii odgryzają kolejny kęs z Wielkiego Jabłka (i nie tylko) w tym prawdziwie oszałamiającym sequelu.

Co się dzieje po wypowiedzeniu sakramentalnego „tak”?
Życie spełnia wszelkie oczekiwania bohaterek, ale to nie byłby Seks w wielkim mieście, gdyby nie chowało w zanadrzu kilku niespodzianek... Tym razem przybierają one postać wspaniałej, słonecznej przygody, która zabiera kobiety z Nowego Jorku do jednego z najbardziej luksusowych, egzotycznych i barwnych miejsc na ziemi, gdzie tajemnica czai się za każdym rogiem. To odskocznia, która przychodzi jak na zawołanie dla czterech przyjaciółek, zapoznających się - i walczących - z tradycyjnymi rolami w małżeństwie, macierzyństwie i nie tylko.

W końcu czasem wystarczy tylko wyjechać z miasta z dziewczynami.


Już teraz zobacz zwiastun filmu: