Prawo Agaty, X Factor, Woli i Tysio wiosną w TVN

Zobacz, jakie nowe seriale i programy rozrywkowe przygotowała dla nas na wiosnę stacja TVN
/ 09.02.2012 15:55
Na wiosnę TVN przygotowało dla swoich widzów kilka nowości a także programy znane i lubiane dotychczas.

Zobaczymy nowy serial "Prawo Agaty", program rozrywkowy Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego "woli&tysio na pokładzie", reality show "Surowi rodzice", nowy program rozrywkowy Szymona Majewskiego, a także nowe odcinki seriali i programów rozrywkowych, które do tej pory oglądaliśmy.

Wejdź do naszej galerii i dowiedz się więcej o nowościach stacji...


Serial "Prawo Agaty"Agata Przybysz to trzydziestoparoletnia dyrektor działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. Splot nieciekawych zawodowo – osobistych wydarzeń sprawia, że ląduje na bruku. Oprócz ran emocjonalnych, których wylizanie zajmie z pewnością sporo czasu, przyjdzie jej jeszcze powalczyć o swoje dobre imię. Nie ma to jak zaczynać wszystko od początku... Agata to jednak twarda sztuka. Chociaż solidnie poobijana, nie waha się stanąć do kolejnego starcia!

Nie będzie to jednak proces szybki, łatwy i przyjemny. Po opanowaniu pierwszego szoku, Agata decyduje się skorzystać z propozycji przyjaciółki – Doroty. Wraz z nią i jej znajomym, wynajmują lokal by zacząć pracować na własną rękę. To zupełnie nowy teren dla Agaty. Sprawy, ludzie i problemy, z którymi się spotka, będą totalnie odbiegać od dotąd prowadzonych wielkich ubezpieczeniowych batalii. Okaże się też, że zaniedbane przez Agatę obowiązki sądowe skutkują, delikatnie mówiąc, brakiem profesjonalizmu. Wrodzony urok mecenas Przybysz, zamiłowanie do niestandardowych zachowań, pracowitość i niewątpliwa inteligencja pozwolą jej jednak szybko nadrobić braki.


W każdym z piętnastu odcinków "Prawa"Agaty” poznamy nową, ciekawą, poruszającą, a czasem groteskową, sprawę, której podejmie się kancelaria bohaterów serialu. Problemy ich klientów będą się często wiązać z tym, co aktualnie przeżywają prywatnie. A przed nimi m.in. zawirowania małżeńskie Doroty i jej męża Wojtka oraz wyjątkowo gorący trójkąt zawodowo-emocjonalny mecenas Agaty Przybysz, Dębskiego i jego życiowej partnerki, prokurator Marii Okońskiej.

W serialu występują:
Agnieszka    Dygant    (Agata    Przybysz),
Leszek Lichota (Marek Dębski),
Daria Widawska (Dorota    Gawron),    
Małgorzata    Kożuchowska (Maria Okońska),
Tomasz Karolak (Wojtek Gawron),
Marian Opania (Andrzej Przybysz),
Michał Mikołajczak (Bartek Janowski),
Bartek Świderski (Hubert) i inni.

Serial "Prawo Agaty" w każdą niedzielę od 4 marca 2012 o godz. 21

UWAGA: Wyjątkowo 4 marca pokażemy 2 odcinki Prawa Agaty - o 20:00 pilot, a o 21:00 drugi odcinek. Zaś od następnego tygodnia już od 21:00 jeden odcinek
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)