Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach już na DVD i Blu-ray!

Wybierz się w niezwykłą podróż w poszukiwaniu źródła młodości! Johnny Depp powraca jako kapitan Jack Sparrow w filmie Disneya PIRACI Z KARAIBÓW: NA NIEZNANYCH WODACH
/ 14.09.2011 11:43

Wybierz się w niezwykłą podróż w poszukiwaniu źródła młodości! Johnny Depp powraca jako kapitan Jack Sparrow w filmie Disneya PIRACI Z KARAIBÓW: NA NIEZNANYCH WODACH

Czwarta część pirackiej sagi zarobiła już ponad miliard dolarów i króluje na falach światowego box office'u. Wkrótce, 16 września, nasyceni łupem piraci zawiną do twojego domowego portu na pokładzie zestawów DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D.

Walt Disney Studios i Jerry Bruckheimer Films z dumą prezentują numer jeden światowego box office'u. „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach” zarobili już ponad miliard dolarów i stali się jednym z największych kinowych hitów 2011 roku. Teraz fani pirackiej sagi będą mogli obejrzeć czwartą część serii we własnych domach, w zapierającej dech w piersiach jakości obrazu i dźwięku Blu-ray oraz Blu-ray 3D.

 

„Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach” to czwarta część odnoszącej niewiarygodne sukcesy sagi, która od lat zapewnia rozrywkę widzom w każdym wieku dzięki ekscytującym przygodom, najnowocześniejszym efektom specjalnym oraz  unikalnej fabule. Najnowszy film z serii został wyprodukowany przez Jerry'ego Bruckheimera, jego reżyserem jest Rob Marshall (Nine – Dziewięć, Chicago), a za scenariusz odpowiadają Ted Elliott i Terry Rossio (seria Piraci z Karaibów, Skarb Narodów 2, Maska Zorro).

Johnny Depp (Piraci z Karaibów, Alicja w Krainie Czarów) raz jeszcze wciela się w rolę kapitana Jacka Sparrowa i staje na czele znakomitej obsady składającej się z takich gwiazd jak Penélope Cruz (Vicky Cristina Barcelona), Geoffrey Rush (Jak zostać królem) czy Ian McShane (serial Deadwood).

Zachwycający wizualnie film pozwala fanom wejść na piracki pokład i przeżyć pełną przygód podróż z kapitanem Jackiem Sparrowem. Podczas burzliwej wyprawy w poszukiwaniu Fontanny Młodości widzowie spotkają powabne lecz niebezpieczne mityczne syreny, będą badać nieznane wyspy i walczyć z budzącymi postrach wrogami.

Kiedy na drodze kapitana Sparrowa (Johnny Depp) staje Angelika (Penélope Cruz), kobieta z jego przeszłości, Jack nie jest pewien, co tak naprawdę ich łączy. Czy rodzi się między nimi miłość, czy też Angelika jest po prostu bezlitosną oszustką, która wykorzystuje go, żeby odnaleźć legendarną Fontannę Młodości? Sparrow dołącza do załogi jej ojca, najbardziej przerażającego pirata wszech czasów i nie wie, kogo powinien obawiać się bardziej – budzącego postrach Czarnobrodego (Ian McShane) czy jego pięknej córki.

Film „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach” ukaże się w sprzedaży 16 września na DVD w cenie 54,99 zł, Blu-ray w cenie 99,99 zł oraz Blu-ray 3D Combo w sugerowanej cenie 129,99 zł.

Specyfikacja filmu na DVD:
Gatunek: film  przygodowy
Czas: 130 min
Obraz: 16:9 widescreen (2.40)
Dzwięk: polski 5.1 Dolby Digital, angielski 5.1 Dolby Digital
Napisy: polskie, angielskie
Materiały dodatkowe: Karaibskie wpadki na planie, LEGO Piraci z Karaibów: Opowieści Kapitana Jacka - Odcinek 1: Pierwsze wrażenia, Odcinek 2: Jak schwytać syrenę

Specyfikacja filmu na Blu-ray i Blu-ray 3D:
Czas: 136 min
Obraz: 16:9 widescreen (2.40), 1080p
Dzwięk: polski 5.1 Dolby Digital, angielski 7.1 DTS-HD
Napisy: polskie, angielskie
Materiały dodatkowe: LEGO Piraci z Karaibów: Opowieści Kapitana Jacka - Odcinek 1: Pierwsze wrażenia, Odcinek 2: Jak schwytać syrenę

Dystrybucja w Polsce: CD Projekt

Więcej informacji o filmie można znaleźć na: http://www.disney.pl/piraci-z-karaibow

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)