"Och Karol 2" na DVD fot. Galapagos Films

"Och Karol 2" w maju na DVD

„Och Karol 2” to dowcipna i błyskotliwa komedia, zrealizowana z rozmachem i finezją, którą docenili polscy widzowie. DVD z filmem już od 27 maja w sprzedaży.
/ 20.04.2011 16:03
"Och Karol 2" na DVD fot. Galapagos Films
"Och Karol 2", który w kinach obejrzało prawie 1.700.000 widzów. Film, wprowadzony do kin 21 stycznia 2011, utrzymywał się przez 4 tygodnie z rzędu na pozycji numer 1 polskiego Box Office i przez 52 dni w Top 10 Box Office. Do dzisiaj jest niekwestionowanym liderem Box office.

- Spodziewam się ogromnego sukcesu na rynku nośników Blu-ray i DVD, bo film cieszył się nieprawdopodobną popularnością w kinach
- mówi producent „Och, Karol 2” Tadeusz Lampka. - To komedia skierowana do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Mimo iż traktuje o seksie i relacjach damsko-męskich, jest dla każdego. Podoba się 15-latkom, bawi ich starsze rodzeństwo, mamy i babcie.

- „Och Karol 2” to dowcipna i błyskotliwa komedia, zrealizowana z rozmachem i finezją, którą docenili polscy widzowie. Karol ma  słabość do pięknych kobiet, Producent zaś rękę do kasowych superprodukcji. Wierzymy, że wydanie w formatach Blu-ray i DVD powtórzy sukces kinowy – powiedział Andrzej Łudziński, Prezes oraz Dyrektor Generalny Galapagos Films.
Galapagos Films  jest  wyłącznym wydawcą i dystrybutorem Och Karol 2 na  płytach DVD i Blu-Ray,  na terenie Polski.

Obraz powstał na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej i Piotra Wereśniaka. Reżyserii podjął się Piotr Wereśniak, autor scenariusza kultowego „Kilera” oraz współtwórca popularnych seriali „Na dobre i na złe”, „M jak miłość” i „Kryminalni”.

Główne role w „Och, Karol 2” zagrali najpopularniejsi polscy aktorzy. W postać tytułową wcielił się Piotr Adamczyk. Obok niego w obsadzie komedii znaleźli się: Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka („Barwy szczęścia”), Anna Mucha, Jan Frycz, Krzysztof Stelmaszyk, Emilia Komarnicka, Andrzej Zieliński, Rafał Rutkowski, Anna Samusionek, Wiktor Zborowski, Tamara Arciuch, Antoni Królikowski, Andżelika Piechowiak, Marek Barbasiewicz, Ewa Kasprzyk, Maria Góralczyk, Katarzyna Figura, Magdalena Mielcarz, Grzegorz Halama i Jan Piechociński, odtwórca tytułowej roli w oryginalnym filmie „Och, Karol” z 1985 roku.

Zobacz zdjęcia z filmu:
Zobacz zwiastun filmu: