Noc z wampirami, czyli Nocny Maraton Sagi Zmierzch w Heliosie!

Przypomnij sobie dwie pierwsze części Sagi Zmierzch, zobacz także najnowszą, premierową - "Zaćmienie". Maraton odbędzie się w dniu 2 lipca (piątek) o godzinie 23:30 we wrocławskim kinie Helios na Kazimierza Wielkiego.

Przypomnij sobie dwie pierwsze części Sagi Zmierzch, zobacz także najnowszą, premierową - "Zaćmienie". Maraton odbędzie się w dniu 2 lipca (piątek) o godzinie 23:30 we wrocławskim kinie Helios na Kazimierza Wielkiego.

Filmy zagramy w następującej kolejności:

1. Zmierzch (Twilight)
17-letnia Isabella Swan przeprowadza się do małego, ponurego miasteczka w stanie Washington, w którym mieszka jej ojciec. Tutaj Bella poznaje tajemniczego, przystojnego Edwarda Cullena. Chłopak ma nadludzkie zdolności - nie można mu się oprzeć, ale i nie można go rozgryźć. Dziewczyna usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. Okazuje się, bowiem, że zakochała się w wampirze...

2. Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu (The Twilight Saga: New Moon)
Bella dochodzi do siebie po ataku wampira, który to niemal kosztował ją życie. Zbliżają się jej urodziny, dziewczyna chce je spędzić z Edwardem i jego rodziną. Jednak z pozoru błahy wypadek w trakcie uroczystości sprawia, że Cullenowie decydują się opuścić miasto - rozdzielając tym samym Edwarda i Bellę.

3. Saga Zmierzch: Zaćmienie (The Twilight Saga: Eclipse)
Nieziemsko przystojny wampir – Edward (Robert Pattinson) zgadza się zamienić swoją ukochaną Bellę (Kristen Stewart) w wampira – pod warunkiem jednak, że wezmą ślub. Ten pomysł nie podoba się zazdrosnemu o dziewczynę Jacobowi (Taylor Lautner). Zgodnie z zasadami swojego plemienia, młody wilkołak wraz ze swoimi towarzyszami ma za zadanie bronić okolic Forks przed wampirami. Jacob oferuje Belli coś, czego Edward nigdy nie będzie w stanie jej zapewnić – normalne życie bez konieczności picia krwi i ukrywania swojej tożsamości przed światem.

W przedsprzedaży taniej! Kup bilet już dziś!
Prowadzimy wyłącznie przedsprzedaż biletów. Brak rezerwacji biletów.
Ceny biletów na Noc wampirów czyli Nocny Maraton Sagi Zmierzch:
30 zł - bilet w przedsprzedaży
35 zł - w dniu maratonu 2 lipca 2010 r.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 lat temu
Jestem fanką sagi zmierzch. Fajnie, że jest maraton tej sagi, szkoda że tylko w Kazimierzu Dolnym i kilku Multikinach. W moim mieście jest tylko Helios, czego bardzo żałuje.Takie maratony powinny odbywać się w każdym kinie, a nie w wybranych.