„Narzeczony na niby” – filmowy hit już na DVD!

Narzeczony na niby - kadr z filmu fot. Materiały prasowe
„Narzeczony na niby” to komedia romantyczna polskiej produkcji, inna niż pozostałe z tego gatunku. Doborowa obsada, zaskakujący scenariusz, który nieraz pisze życie, a także lekka forma zaserwowania trudnego tematu – to trzeba zobaczyć! Już w lipcu na DVD!
Wioletta Górecka / 03.04.2019 15:27
Narzeczony na niby - kadr z filmu fot. Materiały prasowe

To nie jest kolejna historia miłosna ze skandalem w tle, jakich wiele. To szalona, choć z pozoru zwyczajna, opowieść o ludziach, których spotkanie przewróciło świat do góry nogami. To historia, która nie przytrafia się codziennie i każdemu, a splot wydarzeń ze spokojnego dotąd życia czyni szalony, rozpędzony rollercoaster!

Ona i on – miłość (prawie) doskonała

Karina ma dość bycia singielką i z całych sił pragnie stworzyć pierwszy szczęśliwy związek. Obiektem jej uczuć jest mężczyzna, który jednak sprawia wrażenie zakochanego bardziej sobie, niż w niej. Dziewczyna posuwa się do niegroźnego kłamstewka (jak wówczas uważa), które pociąga za sobą lawinę nieprzewidzianych zdarzeń. Zmieniają one uporządkowane dotąd życie kobiety w szalony rollercoaster. Na jaw wyjdzie, że wszyscy bohaterowie mają coś do ukrycia, a każdy z nich będzie musiał w końcu zrobić porządek: w swoim związku i życiu.

Gdy jedno kłamstewko pociąga za sobą lawinę wydarzeń…

Jedno kłamstwo sprawia, że życie kilku osób zmieni się diametralnie. Życie zaskakuje jednak po raz kolejny i okazuje się, że czasem aby odbić się od dna, trzeba najpierw zatonąć. Nie inaczej jest w przypadku bohaterów tej historii: życie będą mogli ułożyć od nowa dopiero wtedy, gdy dotychczasowe rozsypie się w drobny mak…

Zawsze walcz o prawdziwą miłość!

Ten film to pouczająca, ale podana w lekkiej formie nauka, że o prawdziwą miłość trzeba zawalczyć – nawet, jeśli zaczęła się niefortunnie.

Bartek Prokopowicz, reżyser, mówi:

„Miłość to najważniejsze uczucie, które buduje człowieka. Mam nadzieję, że historia Kariny, której serce zostało złamane, i która od nowa uczy się ufać, pokaże singlom, że warto dać uczuciu drugą szansę. Ale nie tylko singlom – w filmie „Narzeczony na niby” miłość jest odmieniana przez wszystkie przypadki. To opowieść o tym, że miłość istnieje i należy o nią walczyć każdego dnia”.

 

Gwiazdorska obsada

Miłość z kłamstwem i jego konsekwencjami w tle, doborowa obsada znanych, lubianych i zdolnych aktorów, a także lekka i przyjemna forma odbioru – wszystko to sprawia, że „Narzeczony na niby” przyciągnął przed ekrany rzesza widzów, w różnym wieku. Teraz możesz obejrzeć ten film na DVD!

W rolach głównych zobaczysz:

 • Julię Kamińską
 • Sonię Bohosiewicz
 • Tomasza Karolaka
 • Piotra Adamczyka
 • Mikołaja Roznerskiego
 • Krzysztofa Stelmaszyka
 • Andrzeja Grabowskiego
 • Ilonę Ostrowską
 • Ewę Kasprzyk
 • Janusza Chabiora
 • Sebastiana Karpiela – Bułeckę
 • Vienia.

Film dostępny na DVD, w dystrybucji Filmostrady, już od 28 lipca!

 

Zobacz także:
Piotr Adamczyk w rozmowie z Piotrem Najsztubem!
Julia Kamińska - wcale nie taka Brzydula!
Tomasz Karolak, jakiego nie znacie!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA