Najbliższe Multibabykino w Złotych Tarasach

Na najbliższym spotkaniu wyświetlany będzie film „Autor Widmo”.
/ 08.03.2010 01:58
Na najbliższym spotkaniu wyświetlany będzie film „Autor Widmo”.

Najbliższe Multibabykino w Złotych Tarasach

10 marca
„Autor Widmo”

Bohaterem filmu jest "Ghost writer" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku, w tajemniczych okolicznościach. Również i on w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajdzie się w śmiertelnym zagrożeniu (stopklatka.pl).

17 marca
„Trick”

Filmowa opowieść o ucieczce z więzienia dwóch inteligentów odsiadujących wysokie wyroki: Marka Kowalewskiego – utalentowanego fałszerza studolarówek oraz jego starszego współtowarzysza z celi -„Profesora” Witka. Przypadkowo zamieszani w rządowe malwersacje przestępcy postanawiają zagrać va banque, a przy okazji wyrównać rachunki z przeszłości. Skomplikowana intryga jest szansą na odzyskanie wolności i zemstę. Ale czy uda się wyprowadzić w pole równie sprytnych przeciwników? (stopklatka.pl)
Obsada: Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra, Piotr Adamczyk.

Podczas spotkań na rodziców czekają pieluszki i zabawki dla dzieci, tak żeby wygodnie było obejrzeć film a dzieciom miło spędzić czas. Przed seansem każdy z rodziców odbiera butelkę mleka Mamo, Rosnę! Firmy Candia. Podczas seansu będą do wygrania również wejściówki na TARGI FEMINA EXPO.

Femina Expo to niecodzienny sposób spędzenia czasu w kobiecym świecie. Jeśli chcesz odmienić się na wiosnę, zrobić atrakcyjne zakupy, zapoznać się z nowościami i trendami, zasięgnąć porad ekspertów z różnych dziedzin życia, wziąć udział w konkursach – przyjdź na Femina Expo, z przyjaciółkami, dzieckiem, mamą. Swoje dziecko będziesz mogła pozostawić pod profesjonalną opieką w kąciku zabaw. Jeśli przyjedziesz na rowerze – otrzymasz bilet wstępu w promocyjnej cenie.

Femina Expo 10 -11 kwietnia 2010, Warszawa – Torwar/ Wejdź na stronę www.feminaexpo.pl i zobacz program tego wydarzenia.

Jeżeli mają Państwo jakieś uwagi bądź propozycje dotyczące zmian projektu prosimy je kierować na adres ZloteTarasy@multikino.pl

Bilet kosztuje 15zł.

Multikino Złote Tarasy