Mobilne Kino ŠKODA i Festiwal Transatlantyk w Łodzi

jak spędzić wieczór w mieście- letnie kino SKODA
Poznaj Mobilne Kino ŠKODA i Festiwal Transatlantyk w Łodzi!
06.07.2016 14:13
jak spędzić wieczór w mieście- letnie kino SKODA

Lato to czas w którym powinnaś postawić na relaks i przyjemności. Możesz spakować plecak i wyruszyć w szaloną podróż po Europie, pojechać na piękną piaszczystą plażę albo spędzić aktywny weekend w mieście. Możliwości jest naprawdę wiele! Tym razem pod lupę wzięłyśmy miejskie atrakcje. 

Festiwal TRANSATLANTYK 

Jeżeli kochasz filmy i muzykę, mamy dla ciebie interesującą propozycję. Marka ŠKODA już po raz piąty towarzyszy Festiwalowi TRANSATLANTYK, który łączy w sobie wybitne światowe kino i niebanalne brzmienia. Jest to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się festiwali w Europie Środkowej! Legendarni twórcy i młodzi, wschodzący artyści tworzą niesamowity kulturalny klimat, wypełniony setkami pokazów i wydarzeniami muzycznymi. 
 

Mobilne kino ŠKODY

Największą atrakcją Festiwalu Transatlantyk jest właśnie Mobilne kino ŠKODY. Oglądanie filmu w ciepły letni wieczór to obowiązkowy punkt miejskich wakacji. Kina na otwartej przestrzeni, wyciągnięte z klatki amerykańskiego filmu mają niesamowity klimat! 
 
Marka ŠKODA towarzyszy TRANSATLANTYKOWI od 2012 roku. W 2013 roku wspólnie z jego organizatorami stworzyła Mobilne Kino ŠKODY, zaczynając od pięciu plenerowych projekcji podczas Festiwalu. Od 2013 roku projekt został poszerzony o dodatkowe projekcje przez cały lipiec i sierpień w różnych miastach województwa wielkopolskiego.
 
 
Mobilne kino ŠKODY to świetna alternatywa dla ciemnych, zatłoczonych kinowych sal. Wygodne leżaki i gwieździste niebo sprzyjają odpoczynkowi i... są idealnym wyborem na randkę. Jeżeli nie masz pomysłu na romantyczne chwile we dwoje postaw na film pod chmurką. 
Każdy kinoman będzie zachwycony tą plenerową rozrywką. Filmy puszczane przez kino ŠKODY to mieszanka ambitnych produkcji z doborową obsadą. Dodatkowo masz szansę poznać niezwykłych twórców. Nie musisz obawiać się nudy! 
 
Podczas tegorocznych wakacji TRANSATLANTYK: Mobilne Kino ŠKODY odwiedzi 18 miast Polski w dwóch województwach, wyświetlając 24 filmy. W czerwcowe weekendy na seanse zostali zaproszeni mieszkańcy woj. łódzkiego, zaś w lipcowe - Wielkopolski. 
 

Mobilny rozkład znajdziesz na stronie festiwalu