Miłość bez końca - książka fot. Fotolia

Miłość bez końca film

Nie ma nic bardziej obezwładniającego, lekkomyślnego i pochłaniającego od gorączki, jaka towarzyszy pierwszej miłości…
06.06.2019 15:08
Miłość bez końca - książka fot. Fotolia

Miłość, szczególnie ta pierwsza to w przypadku wielu historii przeżycie obezwładniające w całej swej intensywności, obsesji, możliwościach i obietnicach. Nie dziwne więc, że cały czas jest ono inspiracją dla reżyserów, którzy kręcą coraz to nowsze filmy z wielką miłością w roli głównej. Film "Czas na miłość", którego premiera odbędzie się w Walentynki czyli 14 lutego, zachwycił nas absolutnie!

"Miłość bez końca" - recenzja

Film opowiada historię typowych szekspirowskich kochanków. W tegoroczne Walentynki, pewna młoda para, aby ocalić swoją miłość, będzie musiała stawić czoła przeciwnościom losu. W filmie poznamy perypetie Jade Butterfield i Davida Elliota, pochodzącej z klasy uprzywilejowanej dziewczyny i charyzmatycznego chłopaka, których romans staje się tym bardziej intensywny im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. I chociaż dzielą ich różnice klasowe, ich namiętność staje się niepohamowana.

"Miłość bez końca" - o filmie

Pomysł na zaczerpnięcie inspiracji z bestsellera Scotta Spencera z 1979 roku opowiadającego o miłości nastolatków i zrealizowanie filmu dla współczesnych widzów, już od jakiegoś czasu kiełkował w głowach producentów Scotta Stubera i Pameli Abdy. Chociaż temat ten był już wielokrotnie eksploatowany, Stuber i Abdy zainteresowali się pokazaniem widzom miłości tak intensywnej, że nic nie jest w stanie stanąć jej na przeszkodzie. Opowiadając tę klasyczną historię, producenci byli przekonani, że Jade Butterfield i David Elliot odkryją dla widzów całe piękno, ale także następstwa pierwszej miłości.
 

 

Książki i płyty z romansem w roli głównej: