Mama i ja - komedia amerykańska

Czy miłość do matki ma jakieś granice? Po 8 dniach i 3000 wspólnie spędzonych milach Andy z pewnością się o tym przekona
/ 05.03.2013 16:57
Andy Brewster (Seth Rogen) właśnie ma wyruszyć w przejażdżkę po kraju... kiedy poczucie winy sprawia, że decyduje się zabrać ze sobą swoją mamę, Joyce (Barbra Streisand). Przez 8 dni i 3000 mil, Andy będzie wprawiany w zakłopotanie, doprowadzany do szału, analizowany i  wciągany w niepokojące sytuacje przez kobietę, która zna go lepiej niż ktokolwiek inny. Jednak w miarę upływu czasu, Andy zacznie zdawać sobie sprawę z tego, że ma więcej wspólnego z mamą niż kiedykolwiek mógł sobie wyobrażać. Teraz, kiedy dojeżdżają do wymarzonego przez Andy'ego celu podróży, okazuje się, że to właśnie matczyna rada może być tym, czego potrzebuje życiowy pechowiec, aby zmienić swoje życie.
   
Zabawne zwroty akcji i emocjonalna trampolina, jakie zafundują sobie podczas epickiej podróży matka i syn, zostaną powołane do życia w filmie Mama i ja przez jedną z najbardziej nieoczekiwanych ekranowych par: czarującego bohatera komedii o kolesiach Setha Rogena (Wpadka, Super-samiec) i legendarną aktorkę, filmowca i laureatkę nagrody Akademii® Barbrę Streisand.  

Rogen wciela się w filmie w Andy'ego Brewstera, zmagającego się z losem młodego wynalazcę, który szuka szczęśliwego przełomu w życiu. Kreowana przez Streisand Joyce to nieznośna matka i pełna energii wdowa gotowa na skończenie z samotnym życiem. Kiedy znajdą się oboje na przednim siedzeniu samochodu Andy’ego mając za sobą lata rodzinnych nawyków i tajemnic, podróż ta wstrząśnie ich życiem.

Reżyserka Anne Fletcher (Narzeczony mimo woli, 27 sukienek) zamienia jedną z bardziej niezręcznych sytuacji w serię zabawnych i wzruszających chwil, które każdy, kto kiedykolwiek zmagał się z rodzinnymi więzami z pewnością rozpozna.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)