Kto poluje na gwiazdy "Jak się pozbyć cellulitu"?

Pewnej księżycowej nocy szanowany producent biopaliw znajduje w swoim ogrodzie rozkopaną mogiłę. To budzi w nim przeczucie, że jest ktoś, kto wie o nim więcej, niż powinien. Aby rozwiązać ten kłopotliwy problem, Jerzy - bohater komedii „Jak się pozbyć cellulitu” będzie musiał odsłonić swoją drugą twarz.
/ 04.01.2011 13:30

Pewnej księżycowej nocy szanowany producent biopaliw znajduje w swoim ogrodzie rozkopaną mogiłę. To budzi w nim przeczucie, że jest ktoś, kto wie o nim więcej, niż powinien. Aby rozwiązać ten kłopotliwy problem, Jerzy - bohater komedii „Jak się pozbyć cellulitu” będzie musiał odsłonić swoją drugą twarz.

Postać grana przez Cezarego Kosińskiego w „Jak się pozbyć cellulitu” to modelowy przykład Doktora Jekylla i Mister Hyde’a. Łączy w sobie dwie osobowości, choć zupełnie nie jest tego świadom. Oficjalnie funkcjonuje jako właściciel fabryki biopaliw. Wiele wskazuje jednak na to, iż owa fabryka ma – rozumiane zarówno metaforycznie jak i dosłownie – drugie dno…

Tropem tego „drugiego dna” ruszają bohaterki „Jak się pozbyć cellulitu” – Kornelia, Ewa i Maja. – Nadmierne zainteresowanie dziewczyn niepokoi Jerzego. Wprawdzie stara się zachować spokój, ale kiedy Kornelia, Ewa i Maja rozkopują jego ogród w poszukiwaniu dowodów domniemanej zbrodni, cierpliwość Jerzego się kończy. Spuszcza ze smyczy dobermana i z ofiary staje się myśliwym... – mówi Cezary Kosiński. Biorąc pod uwagę determinację bohaterek „Jak się pozbyć cellulitu”, ich konfrontacja z Jerzym zapowiada się na ostre i bezkompromisowe starcie męskiej brutalności z kobiecą przebiegłością.

- Czarek wcielając się w postać Jerzego stanął przed trudnym wyzwaniem aktorskim. Musiał w jednej roli zawrzeć całą paletę emocji, od mocnych i budzących grozę po subtelne, rozbrajające niewinnością. I wywiązał się z tego zadania znakomicie. Bardzo lubię z nim pracować, jest obdarzony wielkim talentem i inteligencją, i zawsze zdumiewa mnie, jak celnie interpretuje powierzane mu role – mówi Andrzej Saramonowicz, scenarzysta, reżyser i producent „Jak się pozbyć cellulitu”.

Cezary Kosiński służy swoimi umiejętnościami Andrzejowi Saramonowiczowi od początku jego filmowej kariery. W „Pół serio” zagrał olśniewająco androida, roztrząsającego egzystencjonalne problemy. Mogliśmy go także oglądać w „Ciele” i „Testosteronie” – Janis w jego wykonaniu nie tylko śmieszy, ale też bezpretensjonalnie wzrusza. - Lubię pracować z reżyserami, którzy wiedzą czego chcą i nie zadawalają się półśrodkami – taki jest właśnie Andrzej. Kiedy jestem u niego na planie mam poczucie komfortu. Wiem, że on czuwa i nie pozwoli żebym odpuścił lub przeszarżował – mówi Cezary Kosiński.

„Jak się pozbyć cellulitu” jest pierwszą produkcją zrealizowaną w wyniku kontraktu podpisanego przez Warner Bros. i Andrzeja Saramonowicza („Testosteron”, „Lejdis”) oraz jego firmę San Graal. W tej pełnej niespodzianek komedii zobaczymy gwiazdorską obsadę: Magdalenę Boczarską, Dominikę Kluźniak, Maję Hirsch oraz Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego, Cezarego Kosińskiego i Rafała Rutkowskiego.

Najnowsza komedia Andrzeja Saramonowicza „Jak się pozbyć cellulitu” w kinach od 4 lutego 2011.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)