Kto jest agentem - 9. odcinek już za nami fot. Fotolia

Kto jest agentem - 9. odcinek już za nami

Emocjonujące reality show zdobywa coraz więcej fanów. W programie "Agent - Gwiazdy" pozostało już tylko 4 celebrytów. Wiesz, który z nich jest Agentem?
/ 09.05.2016 10:39
Kto jest agentem - 9. odcinek już za nami fot. Fotolia

"Agent - Gwiazdy" to popularne reality show, którego oglądalność wzrasta z odcinka na odcinek. Wszystko wskazuje na to, że stanie się hitem TVN-u. Kto zdecydował się na udział w programie? Z jakimi zadaniami przyjdzie się zmierzyć uczestnikom? Kto jest agentem?

"Agent" robi furorę

"Agent" po raz pierwszy pojawił się na antenie TVN w 2000 roku. Pierwszą edycję poprowadził Marcin Meller. W programie wzięło udział 12 uczestników (6 kobiet i 6 mężczyzn), którzy w każdym odcinku musieli wykonać określone zadanie. Wśród nich był Agent - osoba wytypowana przez producentów programu, której rola polegała na dyskretnym sabotowaniu działań grupy. 

W finałowej walce trzech pozostałych uczestników musiało udzielić odpowiedzi na 50 pytań dotyczących pobytu w programie i działalności Agenta. Nazwiska zwycięzcy, przegranego i Agenta zostały ujawnione na uroczystej kolacji. W pierwszej edycji Agentem była Agnieszka Królak.

Program zdobył ogromną popularność, dlatego postanowiono zrealizować kolejne edycje. Poprowadził je również Marcin Meller. W drugiej edycji rolę Agenta odgrywał Mirosław Pasek, natomiast w trzeciej Mirosław Grześkowiak. 

Popularne reality show znowu na antenie

Reality show, które zdobyło rzesze fanów, po 14 latach powróciło na antenę TVN. Tym razem pod nową nazwą i z celebrytami. Czwarta edycja programu "Agent - Gwiazdy" tym razem realizowana jest w słonecznej Republice Południowej Afryki. Prowadzi ją Kinga Rusin.

Do programu zaproszono 14 znanych i lubianych gwiazd, m.in.: Joannę Jabłczyńską, Rafała Maślaka, Huberta Urbańskiego, Sylwię Szostak, Antoniego Królikowskiego, Kamilę Szczawińską i Vienia, czyli Piotra Więcławskiego. Kto jest Agentem w tej edycji?

Kto jest Agentem?

W programie pozostało już tylko 4 celebrytów: Joanna Jabłczyńska, Antek Królikowski, Dominika Tajner-Wiśniewska, Hubert Urbański oraz Tamara Gonzalez Perea. Który z nich jest Agentem? Kto jest najbliższy jego zdemaskowania?

W 9. odcinku uczestnicy spotkali się z Agentem sam na sam. Każdy z nich mógł mu zadać trzy pytania z puli pojawiającej się na teście wiedzy o Agencie. Agent ubrany w długi czarny płaszcz z kapturem siedział odwrócony plecami do uczestnika. Tajemnicza postać udzielała odpowiedzi twierdzącej lub przeczącej. Jej głosu nie można było rozpoznać, ponieważ odpowiadała za pomocą instrumentu. Wysoki dźwięk oznaczał "tak", zaś niski "nie".

Najsłabsze wyniki z testu o Agencie uzyskała Monika Mrozowska, dlatego musiała opuścić program. Co ciekawe część uczestników podejrzewała, że to właśnie aktorka rzucała kłody pod nogi pozostałym celebrytom.

Kto w takim razie jest Agentem? Tym razem największą nieufność widzów i uczestników budzi Dominika Tajner. Co sądzicie o jej osobie?

Zobacz również:

Burzliwy konflikt Magdy Gessler z Dorotą Wellman Czy Jennifer Aniston spodziewa się dziecka? Czy Agnieszka Hyży jest w ciąży?