POLECAMY

Kopciuszek w rytmie miłości już na DVD!

Jedna z najstarszych bajek, znana na wszystkich kontynentach, powraca w nowej filmowej odsłonie! Na DVD już od 25 listopada!

„Kopciuszek w rytmie miłości” to nowa odsłona znanej bajki. Dwie siostry. Jedna z nich, grana przez Lucy Hale, bardzo utalentowana, druga wcale. Jedna traktowana jak popychadło, druga otwarcie faworyzowana. Obie zakochane w tym samym rozśpiewanym księciu. Już od 25 listopada tylko na DVD!

ROZŚPIEWANY KOPCIUSZEK

Katie Gibbs (Lucy Hale) nie ma łatwego życia. Po pierwsze: ma siedemnaście lat. Dorastanie i chodzenie do liceum nie jest proste! Po drugie: wychowuje się w rodzinie zastępczej, nękana przez okrutną macochę i ukryta w cieniu przybranej siostry Beverly (Megan Park).

W przeciwieństwie do hołubionej Bev, która jest prawdziwym muzycznym beztalenciem, Katie ma talent! I choć od dziecka marzyła o karierze estradowej, teraz musi ukrywać swoje wokalne zdolności. Nic dziwnego, że jest zniechęcona!

Kopciuszek: w rytmie miłości

Kopciuszek: w rytmie miłości

Ale życie w cieniu to nic! Od teraz Katie będzie śpiewać, a jej wokalne sukcesy zostaną przypisane przybranej siostrze tak, aby Bev mogła zdobyć kontrakt muzyczny od Massive Records. A oprócz kontraktu Bev zdobędzie także serce Luke’a (Freddie Strom), w którym skrycie podkochuje się Katie!

Czy Katie, pozbawiona wszystkiego na czym jej zależało, zawalczy w końcu o własne szczęście? Czy uda jej się spełnić wokalne ambicje i zdobyć serce ukochanego? Czy pogoń za marzeniami okaże się warta wysiłku? Jaką cenę przyjdzie jej zapłać za sukces? I czy dobro naprawdę zawsze wygrywa ze złem?

PRODUKCJA

Kopciuszek to jedna z najsłynniejszych i najstarszych bajek – znana na wszystkich kontynentach, wywodzi się ze starożytności, a jej pierwsza spisana wersja pochodzi z dziewięciowiecznych Chin. Przez lata opowieść o nękanej przez macochę sierocie uległa modyfikacjom. Dziś występuje w około siedmiuset wersjach, zrealizowanych nie tylko w formie literackiej, ale również filmowej!

„Kopciuszek w rytmie miłości” to kolejna po „Historii Kopciuszka” (2004) i „Kopciuszek: roztańczona historia” (2008) produkcja direct-to-DVD zrealizowana przez studia Warner Bros. To także kolejny wspólny projekt reżysera Damona Santostefano oraz duet scenarzystów Erik Patterson i Jessica Scott (wcześniej ten sam zespół pracował na planie Roztańczonej historii). Trio i tym razem nie zawiodło producentów! Na bazie bestsellerowej bajki sprzed wieków powstała współczesna opowieść podbijająca serca wszystkich pokoleń!

W rolach głównych zostały obsadzone wschodzące gwiazdy młodego pokolenia, Lucy Hale („Krzyk 4”, „Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów”), Freddie Stroma („Harry Potter i Książę Półkrwi”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci”) oraz Megan Park („Ekipa”). Ulubieńcy młodzieży mierzą się z dokładnie takimi samymi problemami jak nastolatki przed telewizorem. I dodają otuchy tym, którzy nie wierzą we własne możliwości oraz siłę marzeń.

Materiał filmowy kręcony był od lutego 2011 roku w Wilmington w Karolinie Północnej. Następnie trafił do produkcji, a później, 6 września, prosto do sprzedaży! Razem w filmem na rynku pojawił się soundtrack zawierający piosenki oryginalnie wykonywane przez Lucy Hale i Freddiego Stroma.

WYDANIE DVD

„Kopciuszek w rytmie miłości” zadebiutuje na DVD już 25 listopada! Przenieś się do rozśpiewanego świata, w którym spełnienie wszystkich marzeń jest możliwe! Na 1-płytowe wydanie DVD składa się 85-minutowy materiał filmowy oraz dodatki specjalne:

  • Lucy Hale w świetle jupiterów: Nasz nowy Kopciuszek: Jak gwiazda „Słodkich kłamstewek” magicznie przemienia się w śpiewającą księżniczkę
  • Poznaj Księcia z bajki: Cała prawda o obiekcie dziewczęcych westchnień Freddiem Stroma
  • Kopciuszek: Tańcz razem z nami: Naucz się nowych odlotowych kroków tanecznych z filmu
  • Nowy odlotowy klip do utworu „Bless Myself

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: facebook.com/MojeFilmyDVD

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)