Kochane kłopoty fot. Materiały prasowe

Kochane kłopoty

Fani ciepłej historii o perypetiach samotnej matki i jej nastoletniej córki będą mogli nabyć kolejną, szóstą już edycję DVD serialu.
/ 06.05.2019 10:55
Kochane kłopoty fot. Materiały prasowe

Bijący rekordy popularności serial „Kochane kłopoty” to znany na całym świecie cykl telewizyjny, którego wydania DVD pojawiają się na polskim rynku od stycznia 2006 roku. Fani ciepłej historii o perypetiach samotnej matki i jej nastoletniej córki będą mogli nabyć kolejną, szóstą już edycję DVD serialu wzbogaconą o dodatki specjalne.
Sezon szósty przynosi wiele zmian. Czy to możliwe, żeby dziewczyny Gilmore nie były razem? Pod koniec piątego sezonu Rory rzuciła Yale i przeprowadziła się do domku przy basenie Emily i Richarda - tym samym złamała serce Lorelai. Całe szczęście, że trwa ona w miłosnym uniesieniu z powodu kwitnącego romansu z Lukiem. Jednak serca mieszkańców Stars Hollow wydają się być smutne - wszyscy bowiem chcą, aby Lorelai i Rory się pogodziły. I być może potrzeba im do tego tylko odpowiedniej okazji... To jeszcze nie wszystkie niespodzianki. Lane przeżywa miłosne zawirowania, które kończą się... a zresztą sami zobaczycie!

Tłem dla tej ciepłej, mądrej i wypełnionej subtelnym humorem opowieści jest urocze niewielkie miasteczko Stars Hollow w stanie Connecticut zaludnione przez ekscentrycznych, ale sympatycznych mieszkańców.

Realizowany od 2000 roku cykl podbił nie tylko serca widzów, ale również i krytyków, czego dowodami są między innymi: nominacja do Złotego Globu dla Lauren Graham w kategorii „Najlepsza rola kobieca w telewizyjnym serialu dramatycznym”, dwie nominacje do prestiżowych nagród Gildii Aktorów Ekranowych - również dla Lauren Graham oraz przyznana serialowi w 2001 roku nagroda Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych. Obecnie perypetie bohaterów serialu „Kochane kłopoty” śledzi co tydzień w telewizji 4,5 miliona widzów.

„Kochane kłopoty”, sezon 6., Warner Home Video, DVD już od 5 grudnia 2006!