"Klub szalonych dziewic"

Kobiety z temperamentem, przebojowe, odważne i niezależne, przyjaciółki ze szkolnych lat. Sprawdź, czym jeszcze zaskoczy Cię serial „Klub szalonych dziewic”.
/ 19.02.2010 14:05
Bohaterki serialu to przyjaciółki ze szkolnych lat: Daria (Dominika Łakomska), Joanna (Monika Buchowiec), Karolina (Anna Przybylska) i Magda (Anna Dereszowska).

W przyjaźni są sobie niezwykle oddane, wierne i szczere. Ich rytuałem są cotygodniowe spotkania w pubie, gdzie przy ulubionym drinku - Szalona Dziewica - rozmawiają bez zahamowań o facetach, seksie i codziennych zdarzeniach.

Każda z przyjaciółek dąży do realizacji własnej drogi życiowej. Nawet jeśli zdarzają im się porażki, nie żałują podjętych wyborów. Ich odwaga i bezkompromisowość determinują relacje z mężczyznami, które pozbawione są schematów i klasycznego myślenia o wspólnym życiu. Paradoksalnie dziewczyny z serialu, tak jak wiele współczesnych kobiet, mają lepiej dobrane sukienki niż mężczyzn. Zarówno szczęście, jak i ukochany są przecież w obecnym świecie trudne do zdobycia i jeszcze trudniejsze do utrzymania.

Tytuł serialu pochodzi od nazwy drinka, który główne bohaterki wymyśliły wiele lat temu i od tamtej pory są mu wierne.

W serialu występują:
Anna Dereszowska
Anna Przybylska
Dominika Łakomska
Monika Buchowiec
Adam Woronowicz
Jacek Poniedziałek
Kuba Wesołowski
Szymon Bobrowski

Nowy serial TVN już od 2 marca w każdy wtorek o godz. 21.30

Redakcja poleca

REKLAMA