Kino na Leżakach przyciąga tłumy!

Kino na leżakach fot. Materiały prasowe
Największe w Polsce kino plenerowe - Kino na Leżakach - cieszy się niesłabnącą popularnością. Seansom filmowych hitów na wygodnych leżakach towarzyszą konkursy z nagrodami i darmowe upominki.
Redaktorki Polki.pl / 22.08.2022 12:49
Kino na leżakach fot. Materiały prasowe

Jubileuszowa edycja Kina na Leżakach, której organizatorami są firma ART-FOTO-MEDIA oraz broker reklamy kinowej KinAds Media, cieszy się niesłabnącą popularnością. Tłumy widzów zbierają się wieczorami w przestrzeni publicznej nadmorskich miejscowości i miast Polski Centralnej, by brać udział w darmowych pokazach filmów oraz atrakcjach zapewnianych przez Partnerów Głównych wydarzenia. Repertuar Kina na Leżakach to produkcje lekkie i przyjemne, idealne na wakacyjny czas.

Kino na Leżakach to popularne wydarzenie na wakacyjnej mapie Polski. Filmowe hity, ogromny ekran oraz liczne konkursy z nagrodami i darmowe upominki od popularnych marek przyciągają tłumy widzów. To idealny sposób na odpoczynek po ciężkim dniu pracy lub spędzenie wolnego czasu w weekend.

Ostatnie plenerowe pokazy tegorocznej edycji Kina na Leżakach, której organizatorami są ART-FOTO-MEDIA oraz broker reklamy kinowej KinAds Media, zaplanowano na pierwszy tydzień września. Harmonogram projekcji można znaleźć na stronie www wydarzenia - przed nami jeszcze wiele ekscytujących seansów! Bądźcie z nami - miejsca starczy dla wszystkich!

Kino na leżakachfot. materiały prasowe

Partnerzy Główni Kina na Leżakach 2022:

  • Provident – największa instytucja pożyczkowa w Polsce, która w tym roku obchodzi 25 lecie działalności na naszym rynku. Z jej usług skorzystało już ponad 4 miliony Polaków.
  • Perrier Energize – napój energetyczny na bazie ikonicznej francuskiej wody mineralnej Perrier, naturalnej kofeiny z organicznych ziaren zielonej kawy i intensywnego naparu yerba mate, który zapewnia zastrzyk energii – tak samo, jak filiżanka kawy.
  • Kaufland – odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W Polsce sieć posiada aktualnie 236 marketów i zatrudnia ok. 14 000 pracowników.
  • Pocztex – flagowa usługa kurierska Poczty Polskiej, uruchomiona w nowej odsłonie pod koniec ubiegłego roku. W jej ramach - za pośrednictwem strony www.pocztex.pl - możliwe jest wygodne i szybkie nadawanie, opłacanie i śledzenie przesyłek.
  • Centrum Rowerowe – internetowy sklep rowerowy istniejący od 2005 roku, w którego ofercie znajduje się ponad 20 000 produktów: sprzęt dla profesjonalnych kolarzy oraz tych, którzy jeżdżą rekreacyjnie. 
  • Totalizator Sportowy – właściciel marki LOTTO dysponujący siecią sprzedaży naziemnej obejmującą ponad 20 000 punktów, jednocześnie udostępniając gry i loterie online. Spółka od 1994 roku tylko z tytułu dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych przekazała ponad 17,7 mld zł na sport i kulturę.

Sprawdź harmonogram na stronie: https://kinads.pl/kino-na-lezakach-2022/

Kino na leżakachfot. materiały prasowe

Organizatorzy: ART-FOTO-MEDIA, KinAds Media,

Partnerzy Główni: Provident Polska S.A., Perrier Energize, Kaufland, Pocztex, Centrum Rowerowe, Totalizator Sportowy

Partnerzy medialni: RMF Maxxx, Onet.pl, Party, Viva, Polki.pl

Kino na leżakachfot. materiały prasowe

Kino na leżakach
fot. materiały prasowe

Tagi: eventy, film