Kasia Smutniak zagrała w filmie z Johnem Travoltą

Polska modelka, znana z kampanii perfum Armaniego zagrała u boku Johna Travolty w filmie „Pozdrowienia z Paryża”.
/ 08.02.2010 15:54
Cieszy nas niezmiernie fakt, ze coraz więcej polskich nazwisk wybija się na zagranicznym rynku. Już nie tylko możemy pisać o Izie Miko, Joannie Krupie, czy Alicji Bachledzie-Curuś (chociaż o tej ostatniej piszemy częściej w rubrykach towarzyskich niż filmowych), teraz mamy naszą nową gwiazdę Kasię Smutniak.

Kasia już od piętnastego roku życia pracuje jako modelka. Prezentowała kolekcje takich projektantów, jak Dolce&Gabbana, Mila Shoen, Alessandro Sport Max, Laura Biagiotti, Romeo Gigli i Valentino. Pojawiała się m.in. w „Elle”, „Vogue”, „Marie Clair” oraz „GQ”. Teraz postanowiła spróbować swoich sił jako aktorka. Zagrała główną rolę z Johnem Travoltą w filmie „Pozdrowienia z Paryża”, na podstawie scenariusza Luca Bessona, tego od „Leona Zawodowca” i „Piątego elementu”.
Trzymamy mocno kciuki za Kasię. W końcu możemy być dumni z polskiej gwiazdy!

O filmie:
Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają, albo zginą.

Już teraz zobacz zwiastun filmu
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)