Genialny film z Anne Hathaway już na DVD

I z Robertem De Niro. Obejrzyj "Praktykanta"!
08.02.2016 05:45

Dobry film na walentynki w domowym zaciszu? Mamy propozycję!

"Praktykant" to najnowszy obraz nominowanej do Oscara Nancy Meyers, autorki takich filmowych przebojów jak "To skomplikowane", "Lepiej późno niż później" czy "Czego pragną kobiety". Ciepła opowieść o przyjaźni i życiowym doświadczeniu z Robertem De Niro i Anne Hathaway zadebiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 5. lutego!

Kilka słów o "Praktykancie"

Ben Whitaker (Robert De Niro) jest 70-letnim wdowcem, który na własnej skórze przekonuje się, że emerytura nie jest taka wspaniała jak opisują ją w prospektach reklamowych funduszy emerytalnych. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia, i zatrudnia się jako stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez energiczną Jules Ostin (Anne Hathaway). Spotkanie doświadczonego mężczyzny i młodej kobiety stanie się początkiem przyjaźni i wyjątkowej przygody, która zmieni życie obojga.

Wierzę, że "Praktykant" wywoła u widzów śmiech, ale mam również nadzieję, że dzięki niemu będą pamiętać, że jeśli coś kochasz, nigdy nie tracisz pasji. Rób to tak długo i tak dobrze, jak tylko możesz.

-dodaje reżyserka. 

Tekst na podstawie materiałów prasowych

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)