"Dziewczyna i chłopak wszystko na opak" debiutuje na DVD!

Ponadczasowa komedia romantyczna rozgrywająca się na przełomie lat 50. i 60. Najnowszy film reżysera „Choć goni nas czas” Roba Reinera. Na prawdziwą miłość nigdy nie jest za wcześnie! Tylko na DVD już od 4 marca!
/ 03.03.2011 14:55

Ponadczasowa komedia romantyczna rozgrywająca się na przełomie lat 50. i 60. Najnowszy film reżysera „Choć goni nas czas” Roba Reinera. Na prawdziwą miłość nigdy nie jest za wcześnie! Tylko na DVD już od 4 marca!

Kiedy Bryce i Juli spotkali się po raz pierwszy jako dzieci, Juli wiedziała, że to miłość. Bryce nie był tego taki pewny. Przez dni i lata Bryce Loski (Callan McAuliffe) robił wszystko, by trzymać się od niej jak najdalej – ale teraz bystra i niezależna Juli Baker (Madeline Carroll) nadal myślała o nim ciepło. Jest to wspaniały kalejdoskop ukazujący wspólne losy dwójki dzieci w podstawówce, gimnazjum, widząc ich zwycięstwa   i porażki, dramaty rodzinne i pierwszą miłość, aż do momentu, gdy odkrywają kim są –a tak naprawdę: kim są dla siebie nawzajem.

Film wyreżyserował nominowany do Oscara® Rob Reiner ("Choć goni nas czas"), który odpowiadał także za produkcję filmu razem z Alanem Greismanem. Scenariusz na podstawie powieści Wendelin Van Draanen pod tym samym tytułem, opublikowanej w 2001r., napisali wspólnie Rob Reiner i Andrew Scheinman (nominowany do Oscara® za "Ludzi honoru"). W rolach głównych występują: Madeline Carroll ("Swing Vote"), Callan McAuliffe ("Comedy, Inc."), Rebecca De Mornay ("Wedding Crashers") Anthony Edwards ("Ostry dyżur"), Penelope Ann Miller ("Men of a Certain Age") i Aidan Quinn.

Prawdziwa klasyka
CBS-TV

Ujmujący, zaskakujący i uroczy. Jeden z najbardziej niezapomnianych filmów roku
ARTISTDirect.com

Film debiutuje wyłącznie na DVD już 4 marca!

WYDANIE DVD

Wydanie DVD filmu zawiera wyjątkowe dodatki specjalne:

  • Miłość, kurczaki i inne szaleństwa: Anatomia pocałunku – aktorzy Madeline Carroll i Callan McAuliffe doświadczają swojego pierwszego pocałunku na oczach ekipy filmowej – śmiechy i cała reszta
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/07.03.2011 19:04
Wyśmienita opowieść. Można oglądać lub czytać w kółko, we dwoje lub samemu. Książka Wendelin Van Draanen, o tym samym tytule co film bardzo wciąga i jest w niej dużo humoru. Polecam;-) marchewka;-)