para w kinie fot. Adobe Stock

Czy kino to dobre miejsce na pierwszą randkę?

Wszystkim tym, którzy sądzą, że multiplex to kiepskie miejsce na spotkanie, udowadniamy, że wcale tak nie jest!
Małgorzata Czyż / 25.06.2019 15:55
para w kinie fot. Adobe Stock
Wybierasz się na pierwszą randkę i nie wiesz, gdzie pójść? Chciałabyś, żeby to był wyjątkowy wieczór, ale kolacja przy świecach wydaje ci się być zbyt poważna? #MożnaInaczej Idźcie do kina! Dlaczego warto się tam wybrać? Sprawdź!
 

1. Intymny nastrój

Przygaszone światło, bliskość i atmosfera kina rodem z romantycznych filmów sprawiają, że to właśnie to miejsce jest jedynym z najczęściej wybieranych na pierwszą randkę. Tylko jaki film wybrać? Wszystko zależy od waszych preferencji, ale my zdecydowanie polecamy dobrą komedię romantyczną, podczas której uśmiejecie się do łez, ale i być może się wzruszycie.
 

2. Możliwość niezobowiązującego zbliżenia

Jeśli umówiliście się do kina na romantyczny film, a facet bardzo ci się podoba, to możesz mu to w łatwy i niezobowiązujący sposób pokazać. Podczas filmu dotknij jego ręki, połóż się mu na ramieniu albo szepnij mu coś miłego do ucha.
 
 

3. Charakter, wrażliwość i zasady savoir vivre

Myślisz, że wspólne wyjście do kina nie pozwoli wam się bliżej poznać? Nic bardziej mylnego! Wiele zależy od ciebie i od tego, jakim obserwatorem jesteś! Na co warto zwrócić uwagę?
Sprawdź, czy mężczyzna przestrzega ogólnych zasad savoir vivre'u i czy jest szarmancki: czy otworzy ci drzwi i czy pozwoli ci pierwszej zająć miejsce na widowni. To ważne, bo świadczy o jego stosunku do kobiet. Zwróć też uwagę na to, czy mężczyzna zaproponuje ci coś do picia lub do jedzenia, a także czy zadba o to, czy nie jest ci zimno?
Po samym seansie zapytaj go, jak podobał się mu film. Porozmawiajcie o fabule, zachowaniu bohaterów, ich wyborach i miłości. Dzięki temu dowiesz się, jaki charakter ma twój rozmówca - czy jest niepoprawnym romantykiem, a może mężczyzną twardo stąpającym po ziemi?
 

Jak osłodzić sobie pierwszą randkę?

Niezastąpiony jest wafelek Princessa o nowym smaku słonego karmelu, który może uprzyjemnić wam czas w czasie seansu lub po nim. Princessa świetnie sprawdzi się jako przekąska w kinie, tym bardziej jeśli zazwyczaj chrupiesz słony popcorn.
 
Materiał powstał przy współpracy z marką Princessa