Boczarska i Hirsch w najnowszej komedii Saramonowicza: "Jak się pozbyć cellulitu”

Magdalena Boczarska, Maja Hirsch, Dominika Kuźnia i wspaniałą męska obsada, to bohaterowie najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza „Jak się pozbyć cellulitu”
/ 15.06.2010 13:46
„Jak się pozbyć cellulitu” to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Data premiery „Jak się pozbyć cellulitu” planowana jest na 4 lutego 2011 roku.

Autorem scenariusza jest Andrzej Saramonowicz przy współpracy zespołu scenarzystek, który współtworzył z nim „Lejdis”

Andrzej Saramonowicz, reżyser i producent filmu, rozpoczął już dobieranie imponującej obsady, w skład której wchodzą: nagrodzona ostatnio na festiwalu w Gdyni za główną rolę żeńską Magdalena Boczarska (jako Kornelia Matejko), Dominika Kluźniak (jako Ewa Silberberg), Maja Hirsch (jako Maja Minorska) oraz niezwykle lubiani aktorzy młodego pokolenia: Tomasz Kot, Cezary Kosiński, Wojciech Mecwaldowski, Rafał Rutkowski. W filmie zagrają także Iza Kuna, Grzegorz Małecki oraz znany prezenter radiowy Michał Figurski.
Pierwsze klapsy padną latem 2010r.

„Wierzę, że film Jak się pozbyć cellulitu - który wyprodukujemy wspólnie z Warner Bros. - ma równie duży potencjał komediowy jak Lejdis. Uwielbiam robić filmy o kobietach i dla kobiet, bo to najwdzięczniejszy temat i najwdzięczniejsza widownia. Bohaterki Jak się pozbyć cellulitu to dziewczyny, które nie boją się trudnych wyzwań i stając z podniesionym czołem do zmagań z mężczyznami, nie przestają się przy tym świetnie bawić. Są pełne nieskrępowanej fantazji, ujmującego wdzięku i inteligentnie przebiegłe, nie sposób ich nie pokochać” – powiedział Andrzej Saramonowicz, reżyser i producent filmu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/17.06.2010 12:18
Szybciej schudnąć bez wyrzeczeń już nie można!!! 10dni - 9kg, sukces, wręcz fenomen. To działa. Bezapelacyjnie polecam. Wpisz w google blyskawiczna.wop. Pierwsze miejsce coś znaczy....