POLECAMY

Każdy ma jakiś sekret

Sprawdź, czym zaskoczy Cię trzeci sezon popularnego serialu HBO
Każdy ma jakiś sekret fot. serwis prasowy hbo.pl
Żyjemy w świecie, w którym coraz trudniej nam nadążyć za wydarzeniami dnia codziennego. Wiele osób nie może się odnaleźć w takiej rzeczywistości i jedynym rozwiązaniem staje się dla nich wizyta u psychoterapeuty. Z badania przeprowadzonego przez SMG/KRC na zlecenie HBO wynika, że aż 80% Polaków wierzy w to, iż odpowiednio dobrana terapia może pomóc uporać się z przeszkodami.

Już od trzech sezonów możemy się o tym przekonać, śledząc losy bohaterów serialu Bez tajemnic. Co tydzień poznajemy ich najbardziej skrywane sekrety, które wyjawiają podczas spotkań z psychoterapeutą Andrzejem Wolskim (w tej roli Jerzy Radziwiłowicz). I chociaż tym razem rozmowy odbywają się w nowym gabinecie, to zachowano ich intymną atmosferę. Dzięki temu my – widzowie - możemy wczuć się w sytuację bohaterów, a niekiedy nawet niejako utożsamiać się z ich problemami. A trzeci sezon już od pierwszego odcinka intryguje poruszaną problematyką.

Co zobaczymy w nowych odcinkach? Przede wszystkim poznamy nowych bohaterów. W poniedziałki na sesję terapeutyczną przychodzi Jeremi (Adrian Zaremba), adoptowany nastolatek, do którego odezwali się biologiczni rodzice. We wtorki na wizytę umówiona jest Janina (Stanisława Celińska), którą przygarnęła córka po tym, jak podstępem zabrano jej dom. Starsza kobieta stara się odnaleźć w nowej sytuacji, ale jest jej ciężko i na wszystko reaguje wybuchami agresji. Środa należy do młodej mężatki Małgorzaty (Magdalena Popławska) uzależnionej od przypadkowego seksu. Okazuje się, że jest to jej sposób na odreagowanie stresu, ale tak naprawdę przyczyna takiego zachowania leży gdzie indziej. Z kolei w czwartek na spotkania z doktorem decyduje się młody ksiądz Konrad (Piotr Głowacki), który przeżywa kryzys wiary.

Nie zapominajmy jednak, że w serialu Bez tajemnic, będącym pierwszą polską produkcją HBO, główną postacią jest oczywiście Andrzej Wolski – psychoterapeuta, który, jak się okazuje, również boryka się ze swoimi problemami. Dlatego w piątki doktor spotyka się z nowym superwizorem. Terapia ma mu pomóc w uporaniu się z przeszłością, ale… czy młody terapeuta Tomasz (Maciej Stuhr) sprosta temu zadaniu? No cóż tego z pewnością dowiemy się oglądając kolejne odcinki serialu HBO.

Warto dodać, że trzeci sezon Bez tajemnic różni się od poprzednich, nie tylko poruszaną tematyką, ale też innowacyjnym konceptem reżyserii. Do współpracy zaproszono bowiem znakomitych, wielokrotnie nagradzanych reżyserów. Każdy z nich wnosi swój punkt widzenia, współtworząc intrygującą i trzymającą w napięciu historię.

Dowiedz się więcej KLIKNIJ

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)