Zimowe szaleństwo na Zimowym Narodowym

To już piąta edycja największego zimowego eventu w Polsce. Do kiedy potrwa? Co można robić? Sprawdźcie!
05.12.2017 14:47

Wraz z nastaniem zimy płyta PGE Narodowego ponownie zamieniła się w Zimowe Miasteczko. Powróciły lodowiska, górka lodowa, bumper cars, a także aż 2 tory do curlingu! Na dzieci czekają zajęcia z muzyką na lodowisku. Dorośli mogą poszaleć na łyżwach na disco lodowisko, albo rozerwać się w stacji grzewczej przy muzyce granej przez najlepszych DJ-ów. Ci, którzy od łyżew wolą kółka, mogą skorzystać ze skateparku.

Jubileuszowa, 5. edycja Zimowego Narodowego ruszyła! Projekt od początku cieszy się ogromną popularnością. 

Do tej pory, w trakcie 4 edycji, ze wszystkich atrakcji Zimowego Narodowego skorzystało ponad 1,7 mln osób, co świadczy o tym, że nasi goście chętnie spędzają tu czas. Śmiało możemy powiedzieć, że Zimowy Narodowy stał się największą zimową atrakcją Warszawy. W tym sezonie zaskoczymy gości nowym kształtem Zimowego Miasteczka oraz mnóstwem atrakcji, z których można skorzystać, aż do 11 marca
– mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

Goście Zimowego Narodowego mogą skorzystać aż z 3 lodowisk, w tym jednego połączonego ze strefą dziecięcą (lodowisko B), na którym w sobotnie i niedzielne poranki prowadzona jest Zimowa Szkółka Danonka. To właśnie w niej, pod okiem instruktorów z Ice & Fun, przy muzyce, poprzez zabawę, dzieci uczą się jazdy na łyżwach. Tuż obok znajduje się namiot z atrakcjami dla najmłodszych, w którym odbywać się będą weekendowe animacje, a każde dziecko będzie mogło skorzystać z zabawek, gier, kolorowanek, czy gigantycznych klocków. W pobliżu strefy dziecięcej znajduje się również atrakcja, znana wszystkim z wesołych miasteczek – bumper cars. Wystarczy wsiąść do kolorowych pontonów, zapiąć pasy i oddać się chwilom beztroskiego szaleństwa. Ci, którzy wolą jednak mocniejsze emocje i smak adrenaliny, mogą spróbować szalonego zjazdu z Górki Lodowej Actimela. Jest to atrakcja dla  starszych dzieci oraz dorosłych.

Karałam moje dziecko za kapryszenie i histerię. Żałuję, bo okazało się, że to objawy choroby

Tuż obok połączonych lodowisk B, znajduje się lodowisko A na którym, w sobotnie i niedzielne wieczory, odbywa się najlepsza impreza w mieście – Disco Lodowisko z 4FUN.TV. Są konkursy, animacje, a przede wszystkim super muzyka grana przez najlepszych DJ-ów na żywo. Również na tym lodowisku, w każdą sobotę o 15.15, można spotkać operatora z 4FUN i pojawić się na szklanym ekranie.

Curling na Zimowym Narodowym

Atrakcją, która od kilku edycji podbija serca gości Zimowego Narodowego, jest curling. W tym roku organizatorzy przygotowali aż 2 tory, na których będzie można "puścić kamień". Curling jest określany, jako "szachy na lodzie". To idealny sposób na spędzenie aktywnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. W tym roku, po raz pierwszy, w soboty i niedziele, o godzinie 11.00, wprowadzono specjalne sloty curlingowe dla dzieci i młodzieży, na których instruktorzy z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych pokazują, o co chodzi w curlingu i uczą najmłodszych tej gry.

fot. materiały prasowy

Zimowy Narodowy zaprasza na skatepark

Znajduje się na poziomie -4, na parkingu PGE Narodowego. Miejsce to służyć będzie osobom, które chcą zacząć swoją przygodę lub rozwijać umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych, m.in. jeździe na rolkach, deskorolkach, hulajnogach, longboardach oraz rowerach typu BMX.

Życie po trzydziestce? Polecamy! Oto 9 rzeczy, którymi przestaniesz się przejmować w tym wieku

Gorąca herbata, kawa i pyszne przekąski

Po szalonej jeździe na łyżwach goście Zimowego Narodowego mogą rozgrzać się pyszną herbatą w Zimowej Herbaciarni Irving, napić się kawy w niepowtarzalnej kawiarni Green Cafe Nero oraz odwiedzić Stację Grzewczą i skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Tegoroczną nowością na Skateparku jest Akademia Surfingu, czyli zajęcia dla dzieci, które zapewniają przygotowanie fizyczne do uprawiania surfingu, a także uczą dyscypliny. Na skateparku, od 16 grudnia, będzie też można wypożyczyć kamery sportowe Ezviz, dzięki którym każdy będzie mógł uwiecznić swoje najlepsze triki.

Zapraszamy!
2 grudnia 2017 - 11 marca 2018

Oficjalni Partnerzy Zimowego Narodowego:
Danonki, Actimel, Volkswagen, Mastercard, Irving, Green Caffe Nero, Ezviz,  Zell am See-Kaprun
Patroni medialni: Radio ZET, Onet, 4FUN.TV, polki.pl, Mamo to ja, Przedszkolak
www.zimowynarodowy.pl
Snapchat: zimowynarodowy
Facebook: www.facebook.com/zimowy.narodowy
Instagram: zimowynarodowy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)