Warsztaty taneczne z finalistą You Can Dance

Co powstanie z połączenia charyzmatycznej postać choreografa znanego i cenionego za taneczne show dla Top Trendy oraz Reebok i finalisty 3 edycji You can dance? Energetyczne warsztaty taneczne w sam raz na początek wiosny.
/ 09.03.2010 14:49
Co powstanie z połączenia charyzmatycznej postaci choreografa znanego i cenionego za taneczne show dla Top Trendy oraz Reebok i finalisty 3 edycji You Can Dance? Energetyczne warsztaty taneczne w sam raz na początek wiosny.

Hip-hop new style i Baltimore to główne wyznaczniki warsztatów tanecznych, które już w najbliższy weekend odbędą się w Lubinie. Poprowadzą je Mariusz „Maniek” Kotarski, ceniony za widowiskowe show Levi’s, Mini Morris, HP, Filandia, Atlantic, Wólczanka Fashion Show i Top Trendy oraz Gabriel „Gabryś” Piotrowski, znany najbardziej jako zwycięzca 3 edycji TVN- owskiego You Can Dance.

Warsztaty taneczne z finalistą You Can Dance

Mariusz był pierwszym Polakiem, który brał udział w Carnivalu Choreografów w Los Angeles. To czołowy tancerz FNF Dance Studio. Szkolił się w światowym centrum tańca Millenium Dance Complex i Debbie Reynolds Studio w Los Angeles oraz Pineapple Dance Studio i Husky Studio w Londynie. Jego lekcje to ogromna dawka energii, mnóstwo profesjonalnego tańca ale i świetna zabawa.
Gabriel to postać dysponująca niesamowitą sprawnością fizyczną, nic więc dziwnego, że przed poznaniem hip hopowej sztuki tanecznej, pasjonował się akrobatyką oraz Le Parkour. Zresztą do dziś w jego choreografiach widać cień wcześniej nabytych umiejętności, co tylko wzbogaca jego repertuar. Jednak zielony nie jest, bo od ponad ośmiu lat zajmował się tańcem towarzyskim. Od prawie 3 lat zajmuje się tańcem New Age, którym zarazili go jego koledzy z grupy Fair Play Crew. Reprezentuje grupę Fair Play Kwadrat, z którą dwukrotnie już zdobył 1 miejsce w formacji Hip Hop podczas Rytmu Ulicy w Pile w latach 2008 i 2009.

Zajęcia ze znakomitymi tancerzami odbędą się w Centrum Kultury Muza przy ul. Armii Krajowej 1, natomiast koncert "Charytatywne Dance Show", wieńczący zmagania uczestników będzie miał miejsce w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie, przy ul. M. Kopernika 7.

Z powodu żałoby narodowej, warsztaty taneczne przesunięte zostały na 8-9 maja 2010 roku.

Podział na grupy zależny będzie od stopnia zaawansowania uczestników. Warsztaty potrwają dwa dni od godz 9.00 do 21. Ich koszt to 45 zł za lekcję.

Portal We-Dwoje.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem muzycznym.

 Mariusz "Maniek" Koterski 
 Mariusz "Maniek" Koterski 

 Mariusz "Maniek" Koterski- Dance 
 Mariusz "Maniek" Koterski- Dance 

 Gabriel Piotrowski 
 Gabriel Piotrowski Karolina Wojciechowska